Domů » Bleskovky » Prototyp Samsungu Galaxy Note 4 na nové fotografii: Proč je ve speciálním pouzdře? (video)

Prototyp Samsungu Galaxy Note 4 na nové fotografii: Proč je ve speciálním pouzdře? (video)

Premiéra Samsungu Galaxy Note 4 je téměř za dvěřmi, oficiálního představení se dočkáme příští týden na speciálním Unpacked eventu v Berlíně, kam se vypraví kolegové Richard Streit a Jirka Hrma, aby vám mohli servírovat ty nejzajímavější novinky přímo z místa dění. Na internetu se před několika okamžiky objevila fotografie prototypu nové generace tabletofonu z řady Galaxy Note, na které toho není příliš mnoho k vidění, nicméně zajímavě působí kryt, ve kterém je nový model zasazen.

Podobné kryty a pouzdra výrobci používají v případech, kdy chtějí zamaskovat finální design. Po světě pravděpodobně putuje hned několik takto maskovaných Galaxy Note 4. Hardware zařízení už většinou bývá finální a hlavním úkolem tak je ochránit vzhled, což se Samsungu zatím celkem daří, nicméně do 3. září ještě pár dnů zbývá a uvidíme, jestli nám do té doby Galaxy Note 4 ještě nestihne zapózovat na nějaké fotografii nebo videu. Podle nově zveřejněného screenshotu to rovněž vypadá, že novinka bude představena rovnou s nejnovějším Androidem 4.4.4, který tradičně doplní uživatelské prostředí TouchWiz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Igor (neregistrovaný)

  V nadpise clanku spominate S4 a clanok je o Note 4.

  Bolo by dobre si to opravit.

 2. aco45 (neregistrovaný)

  A co chtějí chránit na designu, když všechny Samsungy vypadají víceméně stejně…

  • fuck (neregistrovaný)

   Je pekne ze hejtujes aj na to co pouzivas – Lumia, co?

   Aj Lumie su ten isty pripad. Rovnaky a uz dost nudny dizajn stale.. Pridaju novu farbicku a myslia si ze aka radikalna zmena dizajnu.

  • aco45 (neregistrovaný)

   Hele promiň, ale lumii nepoužívám a ani nechci, natož IPhone ,já jsem spokojený se svým číňanem…

  • Fucka si nevšímej, je to mistni trollolo a Lumie vidi za kazdym rohem, aby mohl spamovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).