Domů » Bleskovky » Prostředí TouchWiz z Galaxy S III portováno na všechny ICS telefony

Prostředí TouchWiz z Galaxy S III portováno na všechny ICS telefony

Jednou z výhod operačního systému Android je jeho otevřenost. Právě díky ní má Android tak obrovskou uživatelskou komunitu v čele s fórem Xda-developers, kde se objevila ke stažení portace uživatelského prostředí TouchWiz UX ze Samsungu Galaxy S III, kterou je možné nahrát na jakýkoliv smartphone s Androidem 4.x (na starších verzích systému prostředí nefunguje).

 

Abyste si TouchWiz UX mohli nainstalovat, je zapotřebí mít telefon rootnutý. Instalace je pak velice jednoduchá, stačí pouze nahrát instalační APK soubor do adresáře /system/app. Další informace, seznam otestovaných zařízení a odkaz pro stažení najdete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. Samsung Galaxy S III mi leží na stole. Je to dobrý telefon. Ale že by TouchWiz byl takový poklad, že by ho musel mít každý ve svém ICS telefonu..? Ale na vyzkoušení proč ne. :)

    • Taky nevim o nikom kdo by si dobrovolně tak nenažranou nástavbu jako je TouchWiz dal do telefonu ! S tím by měl Samsung do budoucna něco udělat ! Jinak to prostředí není špatné. ps: taky jsem majitelem Galaxy S III.

  2. Beast (neregistrovaný)

    zajímavé… PlastSung-AppleKopíruňsung jede…

  3. Hlavně to nejde ani stáhnout tady u nás :)

  4. A když už to člověk najde,tak na Galaxy Nexus to ani nejde :))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).