Domů » Bleskovky » Promo akce Uberu pro filmové fanoušky: Odvoz limuzínou, Moët a červený koberec

Promo akce Uberu pro filmové fanoušky: Odvoz limuzínou, Moët a červený koberec

Už jen hodiny zbývají do slavnostního 23. lvího klání a protože Uber miluje filmy (Kde asi udělali soudruzi z NDR chybu?), nabídne zítra, tedy v sobotu 5. března fanouškům stříbrného plátna jízdy ve speciální UberLEV limuzíně filmových hvězd.

UberLev

Cestující díky této akci nastoupí do UberLEV limuzíny po červeném koberci, osobní řidič nabídne správně vychlazené šampaňské Moët & Chandon a aby byl filmový zážitek dokonalý, UberLEV přidá i 2 vouchery do kina. A jak této akce využít? Stačí si pro jakoukoliv cestu tuto sobotu od 18:00 přivolat UberLEV limuzínu skrze mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android, iOS i Windows Phone/Mobile. UberLEV limuzína bude k dispozici do vyčerpání zásob šampaňského a filmových voucherů.

Jak akce využít?

  • v sobotu 5. března 2016 od 18:00 stačí spustit aplikaci Uber
  • na dolní liště vyberte možnost UberLEV
  • zadejte nástupní místo a klikněte „Objednat”
  • následně dorazí UberLEV limuzína, privátní řidič vyroluje červený koberec, pomůže vám nastoupit do vozu, nabídne Moët & Chandon a 2 vstupenky na libovolný film
  • tento zážitek Uber nabízí za standardní ceny UberBlack
‎Uber
‎Uber
Cena: zdarma
Uber
Uber
Autor: ‪Uber Technologies Inc.‬
Cena: Kostenlos

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments