Proměňte Galaxy S4 na mikroskop za pár dolarů

Chytré telefony se staly skvělou obchodní příležitostí, pro firmy zabyvající se výrobou příslušenství. Stačí pár minut brouzdat po internetových stránkách a hned pochopíte o čem je řeč. Současná nabídka obsahuje nepřeberné množství krytů, pouzder a dalšího sortimentu, ve kterém je často velice těžké se zorientovat. Pryč jsou též doby, kdy nejširší výběr měli uživatelé jablečných telefonů a tabletů. Výrobci si začali uvědomovat stále vzrůstající popularitu jihokorejského Samsungu a z jejich výrobních linek proto do obchodů zamířilo velice netradiční příslušenství včetně jednoho, které během pár okamžiků dokáže model Galaxy S4 proměnit v jednoduchý mikroskop.

   

Celý koncept se skládá z plastového krytu disponujícího závitem v oblasti výřezu pro fotoaparát. Ten slouží pro fixaci samotné optiky, jejíž součástí je modul s trojicí LED diod pro lepší nasvětlení zkoumaného objektu. Zmíněný mikroskop umožní šedesátinásobné zvětšení, což jistě není nijak ohromující hodnota, nicméně pro pobavení skupiny přátel naprosto dostačující. V balení kromě krytu a mikroskopu samotného naleznete i koženkový pytlík, který slouží jako ochrana optiky při přenášení. Celý kit lze pořídit na stránkách Amazonu za necelých 17 USD (zhruba 320 Kč).

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Jeden komentář

  1. zdenál (neregistrovaný)

    Jo, anebo z eBay za 130,- i s poštou ;) [odkaz] Jinak paráda, ocenil bych i pravidelnou rubriku s podobnýma „hovadinama“ :D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel