Domů » Bleskovky » Proklatě dobrý telefon? KFC slaví v Číně 30 let a nabízí exkluzivní smartphone od Huawei

Proklatě dobrý telefon? KFC slaví v Číně 30 let a nabízí exkluzivní smartphone od Huawei

Společnost KFC je na čínském trhu již 30 let a na oslavy svého výročí se řádně připravuje. Ve spolupráci se společností Huawei dokonce bude prodávat speciální limitovaný KFC smartphone Huawei Enjoy 7 Plus v červené barvě a logem Colonela Sanderse na zádech.

Hardwarově bude novinka spadat do slabší střední třídy – telefon dostane 5palcový HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 425, 3 GB RAM a 32GB úložiště. Telefon pohání systém Android doplněný o aplikaci K-music, s níž budou majitelé moci pustit jakoukoliv hudbu v některé ze 4 tisíc provozoven KFC Číně.

KFC Releases Smartphone in China

Pokud si na toto zařízení děláte zálusk, musíme vás zklamat – bude vyrobeno pouze 5 tisíc kusů a prodávány budou pouze v Číně za cenu 1099 CNY (asi 3 700 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. KFC A MC jsou odpadkový obchod s jídlem.

  • A Huawei odpadkový telefony, tak to klaplo dobře.

  • Tak je to kalorické, jasně (to svíčková s pěti také že), ale jinak? Hranolky zaručeně nesmaží v přepáleném oleji, maso je výběrové, v salátech je to asi obecně nejvýhodnější stravovna a klasická post mix limča jako kdekoli jinde.

   • Tleskám a smekám. Jestli Vám to chutná, tak přeji dobrou chuť :) Takové srajdy bych teda nechtěl jíst.

   • Ale tak chutnost a „odpad“ je snad něco jiného ne?:) Jedno je o individuálních preferencích strávníka, druhé o kvalitě stravy.
    Jestli hledáš odpad, jdi do Tesca, postav se do uličky s uzeninami a můžeš si vybírat odpad 5 metrů před sebou…:) A ano, dost možná to i chutná.

   • I odpad může chutnat, když se správně dochutí. Celkově nakupovat v super hyper marketech uzeniny je o zdraví.

    Dobře no, odpad to není :) ale je to srajda :D

   • Za dokonalou kvalitu a prirodni puvod vsech pouzitych materialu ruci Spolchemie Lovosice :)

   • troll (neregistrovaný): Nj, tak co by jsi chtěl od primárně realitní společnosti:)

 2. To video dobre dopĺňa celkovú absurdnosť toho všetkého :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).