Sledujte nás na YouTube

Prohlédněte si originální vánoční přání od Samsungu i povedenou reklamu se sněhulákem

Jihokorejský Samsung si na letošní Vánoce připravil řadu povedených reklamních klipů – dočkali jsme se například originálního přání na 74 displejích, které bylo natočeno na jeden záběr. Další video je opět laděné do vánoční tématiky, ale tentokrát zde hlavní roli hraje sněhulák, kterému vdechnou život tři modely Galaxy S5. Samsung tímto klipem nenápadně demonstruje voděodolnost tohoto zařízení, kterou jsme i my důkladně otestovali v naší recenzi.

Vánoční přání

Sněhulák

Jak se klip „Vánoční přání“ natáčel?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. cicolably (neregistrovaný)

    ty jooo , to je ako kŕče ked zjem feferonky a potom to ide von

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *