Domů » Bleskovky » Prohlédněte si chystaný Samsung Galaxy S5 Active na nových videích (aktualizováno)

Prohlédněte si chystaný Samsung Galaxy S5 Active na nových videích (aktualizováno)

Aktualizováno 23. května, 15:00

Na internetu se objevilo další video Samsungu Galaxy S5 Active, které zachycuje především software zařízení. Nejzajímavější část se nachází v čase 2:29, kdy je znázorněno, jak lze pomocí položky v menu s názvem Active key změnit funkci hardwarového tlačítka nad přepínačem hlasitosti a to jak pro krátký, tak pro dlouhý stisk. Na toto tlačítko lze nadefinovat libovolnou aplikaci, kterou máte nainstalovanou v telefonu, včetně fotoaparátu.

Původní článek: Prohlédněte si chystaný Samsung Galaxy S5 Active na nových videích

Očekává se, že Samsung podobně jako v loňském roce představí více variant vlajkového modelu Galaxy S5, včetně odolné verze s přídomkem Active. Ta se před svým oficiálním představením objevila ve dvou videích. Jedná se o verzi pro amerického operátora AT&T a její kódové jméno SM-G870A odpovídá předchozím spekulacím. Telefon by měl obsahovat procesor Snapdragon 801, 2 GB operační paměti a fotoaparát s šestnácti megapixely.

 

David Podzimek

10 komentářů

 1. Vodeodolny je uz samotny S5, takze zmysel Active varianty nejak nechapem….

 2. Loo (neregistrovaný)

  Se nedivim, že šéfdesignér dostal padáka…to je hnus…až to někdo rozbalí z krabice a dojde mu za co vyhodil odhadem min. 15 tisíc, tak s tim šlehne o zem…tak zřejmě i proto ta „odolnější“ konstrukce :)…jinak jsem příznivce Samsungu, ale objektivně…design je čím dál horší.

 3. kraken (neregistrovaný)

  Hardvérové tlačítka v dnešnej dobe keď väčšina výrobcov od toho už pomaly upúšťa?

  • nikkocze (neregistrovaný)

   Kamaráde.. Od toho je to verze „active“ ..

  • petr (neregistrovaný)

   Většina tupců od toho opouští protože Google vymyslí tu blbost mít tlačítka na displayi. Půl koně a království za HW klávesy.

  • Me tlacitka na displeji vubec nevadi zvykl jsem si a nemam problem treba moje xperia z to ma v timescape ui perfektne udelane.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).