Domů » Bleskovky » Producenti bondovky Spectre chtějí po Sony více peněz: Bude nakonec agent 007 používat ve filmu Samsung?

Producenti bondovky Spectre chtějí po Sony více peněz: Bude nakonec agent 007 používat ve filmu Samsung?

Nový film s agentem 007 v hlavní roli bude mít premiéru 6. listopadu letošního roku. V pořadí již dvacátá čtvrtá bondovka ponese název Spectre. Ve všech filmech se diváci kromě akční scén mohou kochat také různou moderní technikou a výbavou, kterou je Bond vybaven.

 

Film Zítřek nikdy neumírá byl prvním dílem, ve kterém se poprvé objevil hlavní představitel s mobilním telefonem. Upravený Ericsson JB988 byl vybaven čtečkou otisků prstů, paralyzérem a dalšími vymoženostmi. Mimo jiné také sloužil jako dálkový ovladač Bondova automobilu. Společnost Ericsson se později spojila se značkou Sony, ale partnerství s producenti bondovek zůstalo zachováno.

Ve filmu Casino Royale se Daniel Craig postupně objevil s tehdejšími high-endovými telefony Sony Ericsson K800i a M600i. Také v následující dílech mohli diváci spatřit herce se smartphony stejné značky a spolupráce pokračovala i po rozdělení společností.

 

Podle posledních zpráv by se ale v chystaném pokračování mohl objevit agent 007 s telefonem jiné značky. Producenti totiž požadují po Sony více peněz za zveřejnění jejich produktů ve filmu. V současné době nabízí japonský výrobce 5 milionů amerických dolarů za to, že bude Bond ve filmu používat aktuální vlajkovou loď Xperia Z4. Producenti ovšem požadují částku více než třikrát vyšší.

Situace ihned využil Samsung, který nabízí stejnou sumu jako Sony, ovšem s nabídkou další investice 50 milionů amerických dolarů na propagaci filmu. Skalní fanoušci série by jistě ocenili prodloužení spolupráce s japonským výrobcem. Jaký telefon si nakonec zahraje po boku Daniela Craiga hlavní roli, můžeme zatím jen tipovat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

12 komentářů

 1. Proč ne, dejte mu samsung, třeba v další bondovce nebude James Bond, ale Jim Bond, nebo někdo jiný kdo zesnulého Jamese Bonda pomstí :-D

 2. Prd patrioti. Kazam, Kazam, Kazam…:)

 3. Peter (neregistrovaný)

  Možno dokonca skončia pri Apple.

 4. Stejně mě k němu to Tčko nesedělo. Když ještě měl dump phone C902 od SE, tak to bylo fajn, ale android k někomu jako Bond prostě nesedí. Když už, tak bych mu dal Blackberry v nějaké porsche edici.

 5. Velda (neregistrovaný)

  Vysvětlete mi to, prosím. Sony (Colombia Pictures) udělají film, ale mají platit za to, že si tam umístí vlasntí produkt? No nic proti gustu, ale jestli to má Sony pošéfované takhle, tak se nedivím, že jsou furt ve ztrátě :-DD

 6. Tak kdyby dostal Samsung, tak by pak mohl místo v Astonu Martin jezdit v Hyundai… Spíš by tam sedělo něco netradičního, takové Blackberry Passport.

  • Petr (neregistrovaný)

   Nejde o to co by tam sedělo, ale kdo více zaplatí. Celý Bond je de facto jen jeden velký ProductPlacement…

 7. Yegor (neregistrovaný)

  Bond se Samsungem… Jááhaháá :-D Proč ne rovnou s Alcatelem :-D

 8. teekey (neregistrovaný)

  Ve starych bondovkach to bylo vzdy o PP, ale na nejvyssi urovni. Vzdy to melo svuj duvod proc Bond ridil BMW nebo Aston Martin a ne Opel nebo Hondu. Ty telefony tomu ale zrovna nidy moc neodpovidaly.

  • No vzdyt ok, iPhone používat nemůže, to je právě ta Honda či Opel.Jen uměle z toho někdo dělá BMW či Aston.

 9. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Jiste je, ze Bond nikdy nebude jezdit v Dacii, Skode nebo podobnem low-endu a nebude telefonovat z Lumie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).