Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Pro Galaxy S4 v edici Google Play unikla novější verze Androidu 4.3

Pro Galaxy S4 v edici Google Play unikla novější verze Androidu 4.3

Do plánované konference Googlu, kde by měl být oficiálně představen Android 4.3, zbývá ještě několik dní a na internet už s předstihem uniklo jeho další sestavení určené pro Samsung Galaxy S4 ze speciální edice Google Play. Build s označením JWR66V byl podle dostupných údajů dokončen 8. července a doprovází jej kernel z 11. července. Může se tedy jednat už o jeho finální verzi.

Zpráva pochází tradičně z fóra Xda-Developers, kde lze také stáhnout všechny potřebné soubory. Nejdříve se jednalo pouze o klasický image pro instalaci přes ODIN pouze pro Galaxy S4 z edice Google Play (GT-i9505G), ten byl ale následně předělán do flashovatelné ROM, kterou lze použít i na evropskou verzi (GT-i9505).

Oproti sestavením, která unikla již dříve, má být toto poslední o poznání odladěnější a rychlejší. Vyřešen byl údajně i problém s nadměrným vyčerpáváním akumulátoru. Pokud vás tedy láká vyzkoušet si poslední verzi Androidu s předstihem, můžete tak na vlastní nebezpečí učinit podle návodu na zdrojové stránce.

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. viktorcd (neregistrovaný)

    Skvele a kdy uz to nekdo zkusi spustit na galaxy s4 Active. Nebo to snad uz jde a to to proste nenasel, nebo je to stejne jako na galaxy S4.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel