Pro fanoušky závodů? Realme GT Neo 3 v unikátní Le Mans edici vypadá skvěle

Realme GT Neo3 Le Mans 2

Značka Realme loni překvapila dvěma „závodními“ smartphony – žlutým Realme GT 5G a zeleným Realme GT Neo 2 5G. Barevnou inspiraci ze světa rychlých automobilů si Realme vezme i v letošním roce, a to u chystaného modelu GT Neo 3 5G. Ten bude představen už příští týden, a to jak ve standardní verzi, tak ve variantě Le Mans.

Realme GT Neo 3 Le Mans: supersport mezi smartphony?

Výbavu chystaného smartphonu zatím neznáme, avšak už dnes se můžeme podívat na oficiální snímky „závodní“ varianty. Realme použije stejný recept jako minulý rok – zahalí telefon do slušivé metalízy, přes kterou se potáhne kontrastní linie, v tomto případě dvojice bílých pruhů protínajících fotomodul v levém horním rohu.

Obrázky potvrzují přítomnost tří čoček fotoaparátu na zádech. Selfie kamerka se pak bude nacházet v kruhovém výřezu displeje nahoře uprostřed.

Co se specifikací týče, zatím máme od Realme potvrzeno, že telefon poběží na čipsetu MediaTek Dimensity 8100 a do výbavy dostane 150W nabíjení.

Realme GT Neo3 Le Mans 7

Společně s novým telefonem představí Le Mans edici sluchátek Buds Air3, která jsme poprvé viděli na veletrhu MWC.

Realme GT Neo3 Le Mans 9

Čínská premiéra Realme GT Neo 3 se odehraje příští úterý 22. března.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku