Pro cestovatele: Airbnb představuje vylepšenou mobilní aplikaci pro Android

Po aplikaci pro rychlou rezervaci letenek tu máme další tip pro cestovatele. Online řešení pro pronájem a rezervaci ubytování po celém světě – Airbnb, představilo novou verzi aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android. Aplikace umožňuje jednodušší komunikaci mezi hostiteli a hosty. Jak nám bylo sděleno, v současné době využívá aplikaci Airbnb, která je dostupná i pro iPhone, 37 procent všech uživatelů, kteří si díky ní každou vteřinu vymění více než tři zprávy.

  

Vylepšená aplikace Airbnb je dostupná k volnému stažení v obchodě Google Play. Oproti starší verzi nabízí jednodušší a rychlejší systém a také zcela nový design, který si uživatelé mohou uzpůsobit podle svých potřeb. Lidem, kteří přes Airbnb nabízí své volné prostory k ubytování, aplikace přináší několik novinek. Ty výrazně urychlí správu jejich nabídek a pomohou jim stát se ještě lepšími hostiteli. Díky propracovanějšímu přístupu k vlastnímu účtu mohou přímo z mobilního telefonu okamžitě schválit či odmítnout přijatou poptávku po jejich ubytování nebo požádat hosta o více informací. Novinkou je taktéž možnost správy kalendáře. Zatímco doteď museli hostitelé jakékoliv změny v dostupnosti svých prostor dělat v počítači, nově mohou pracovat přímo v aplikaci. Potenciální hosté jsou tak okamžitě informováni.

Mobilní aplikaci v současné době využívá 37 procent všech uživatelů služby Airbnb, tedy více než 2,5 milionů lidí. Více než 90 procent z nich však tvoří vlastníci iPhone. Aplikace pro operační systém iOS se dočkala vylepšení loni v prosinci.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. VNavrátil (neregistrovaný)

    Je dobře, že se předělávají starý aplikace na tenhle nový vzhled a sjedocuje se, tohle se mi vážně moc líbí.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *