Sledujte nás na YouTube

Privy Chat for Facebook: Šikovná aplikace, která skryje upozornění o přečtených zprávách

Znáte to, s někým si píšete na Facebooku, pak se to vyvrbí tam, kam úplně nechcete, tak se z toho snažíte vycouvat, ale daná osoba vám stále píše a kvůli „chytré“ funkci Facebooku vidí, že jste si zprávu zobrazili a je tedy zřejmé, že neodpovídáte úmyslně. Tohle je samozřejmě přehnaný příklad, ale spoustě uživatelů v běžné komunikaci jednoduše vadí, že druhá strana vidí kdy přesně byla zpráva přečtená a Facebook nenabízí nikde možnost to zablokovat.

Pokud máte chytrý telefon s operačním systémem Android, můžete využít aplikace Privy Chat for Facebook, která vám umožní příchozí zprávy zobrazit aniž by o tom odesílatel vědět. Jakmile vám příjde nějaká zpráva, stačí místo klasického Messengeru otevřít Privy Chat a příchozí zprávy se tam zobrazí jako jednoduchý text (tedy bez obrázků a dalšího interaktivního obsahu). Aplikace je dokonce zdarma a můžete ji stáhnout přímo z obchodu Google Play.

Odkaz na Google Play

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Jeden komentář

  1. Pavel Hušek (neregistrovaný)

    Stačil jakýkoliv jabber klient a dalo se dosáhnout toho samého, takže je to určitě zajímavá app, ale pro mě nic nového.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *