Domů » Bleskovky » Příští rok přinese 6 nových Alcatelů. Máme jejich detailní rendery

Příští rok přinese 6 nových Alcatelů. Máme jejich detailní rendery

Společnost TCL, která vyrábí smartphony Alcatel, chystá na příští rok obměnu portfolia. Vrcholovou řadu Idol nahradí písmenné označení, přičemž nejvýše postavený model dostane číslo 5, střední třídě připadne trojka (3, 3v, 3x a 3c) a na chvostu pak bude stát Alcatel 1x. Jak budou připravované telefony vypadat, odhalil na Twitteru @evleaks.

Bohužel kromě detailních tiskových snímků nemáme o chystaných telefonech žádné jiné informace. Designově se nejvíce odlišuje model Alcatel 5, který nebude mít tolik zaoblené rohy jako jeho sourozenci. Dostane také velmi tenkou bradu, čelo však už bude mít standardní šířku, což způsobí celkovou nesymetričnost čelní strany.

Alcatel 5

Alcatel 5 bude patrně kovový, přičemž vystřídá jak broušený (záda a boky), tak lesklý hliník (horní a spodní strana).

U většiny modelů najdeme na zádech čtečku otisků prstů, u modelů 3v a 3x jí bude dělat společnost duální fotoaparát.

Alcatel 1x

Na specifikace všech chystaných Alcatelů si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, neočekáváme však, že budou mít ambice soupeřit s těmi nejlepšími. Spíše se budou snažit zaujmout dobrým poměrem cena / výkon.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).