Domů » Bleskovky » Prémiová zábava pro každého. Takto bude Samsung prezentovat Galaxy S10e

Prémiová zábava pro každého. Takto bude Samsung prezentovat Galaxy S10e

Už zítra se koná událost Samsung Unpacked, na které bude odhalena celá plejáda zařízení – tři smartphony řady Galaxy S10, první ohebný smartphone, nové sportovní hodinky, dva náramky a navrch ještě bezdrátová sluchátka. Chvíli před premiérou Samsungu unikl oficiální představovací plakát nejlevnějšího smartphonu, jímž bude Galaxy S10e.

Telefon je vyobrazen ve žluté barvě, která pro něj bude exkluzivní, jeho vybavenější sourozenci mají vsázet na konzervativnější černou, bílou a zelenou. Samsung Galaxy S10e má podle plakátu představovat prémiovou zábavu pro každého; bude mít stejně výkonný hardware i stejně kvalitní fotoaparát. Pro některé může být navíc plusem plochý displej namísto zakřiveného. Korejský gigant bude s tímto telefonem cílit na podobnou klientelu jako Apple s iPhonem Xr. Ten je údajně aktuálně nejprodávanějším iPhonem, dá se tedy předpokládat, že podobné ambice bude mít i Galaxy S10e. Jeho prodejní cena má v Evropě startovat na 749 EUR (asi 19 300 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments