Potvrzeno: Premiéra Samsungu Galaxy S4 bude 14. března v New Yorku

Aktualizováno 26. února

Samsung dnes díky pozvánkám, které novinářům rozdával na MWC potvrdil, že se představení modelu Galaxy S4 skutečně dočkáme 14. března na Unpacked Eventu v New Yorku. Pozitivní informací je fakt, že z akce bude k dispozici online live stream, takže premiéru bude moci sledovat každý z vás.

 

Původní text

Stejně jako společnosti HTC či Apple, i jihokorejský Samsung hodlá představit své hlavní novinky pro letošní rok na samostatné akci. Stane se tak již 14. března v americké metropoli New York, kde si s nejvyšší pravděpodobností odbyde svou premiéru i stěžejní model Galaxy S4. Podle neoficiálních zdrojů blízkých samotnému výrobci, se na zmíněné akci dočkáme i odhalení dalších dvou produktů z rodiny Galaxy. Zákulisní šuškanda hovoří o smartphonu Galaxy S4 mini a chytrých hodinkách s neformálním označením Galaxy Watch. 

S těmito informacemi jako první přispěchal známý novinář Eldar Murtazin a vzápětí i server The Verge, což celé situaci dává domnělý punc věrohodnosti. Zároveň s touto spekulací se na povrch dostává další, která se opírá o budoucí vzhled smartphonu Galaxy S4. Podle ní by měl být více než blízký zatím nepředstavenému tabletu Galaxy Note 8.0, který se má pustit do boje s konkurenčním iPadem mini. U této informace však vyvstávají jisté pochybnosti v souvislosti s uniklými snímky, na nichž tablet evokuje jasnou příbuznost s nynějším modelem Galaxy S III. Pokud se tato spekulace zakládá na pravdě, lze z toho vydedukovat, že fotografie tabletu Note 8.0 jsou podvrhem a ve finále se dočkáme zcela jiného designu.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku