Domů » Bleskovky » Premiéra nových iPhonů se blíží. Na kdy Apple naplánuje keynote?

Premiéra nových iPhonů se blíží. Na kdy Apple naplánuje keynote?

O tom, že letos přijdou nové iPhony není pochyb. Apple je v tomto ohledu velmi přesný. Co zatím ale nevíme s jistotou, je počet nových modelů. Spekulace zatím mluví o třech zařízeních, které budou představeny někdy v půlce září. Přesný datum ještě nebyl oficiálně potvrzen. Dnes ale německá média oznámila datum, kdy bude možné si nové iPhony předobjednat.

Zářijová Apple keynote bude bohatá na hardware. Co kromě iPhonů přinese?

Dočkáme se v polovině září?

Zpravodajský web Macerkopf předpovídá, že oficiální tisková konference Applu je stanovena na 14. září. Podle toho, jak Apple postupoval v minulosti lze usoudit, že telefony představené na konferenci by měly vyjít zhruba o týden později, tedy 21. září. Jak zdůrazňuje TechRadar, Apple má ve zvyku představovat nové iPhony právě ve druhém týdnu v září. Datum by tedy souhlasil.

iphone

Jiné zahraniční zdroje ale stále hovoří o tom, že telefony budou představeny už 12. září a předobjednávky budou spuštěny až onoho 14. září. Je téměř jisté, že se ani jedna z těchto událostí se neuskuteční 11. září, vzhledem ke smutnému výročí teroristických útoků na Světové obchodní centrum (WTC) v roce 2001.

Základní iPhone má stát 699 dolarů. Sourozenci mají dostat podporu Apple Pencil

Dobrou zprávou je, že událost se bude konat zhruba za tři týdny. Apple má ve zvyku posílat vždy pozvánky na tuto velkolepou akci a video přenos z keynote bude tradičně možné sledovat také online.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

5 komentářů

  1. Nejen iPhonů, doufám, že drby nelžou a podzim bude nabitý: iPhone, iPad, Macbook (Air), Apple Watch, Mac Mini, Airpower …

  2. Nechci „zasvěceným“ do toho kecat, ale mám pocit, že keynote nemám léta šanci vidět, protože je v úterý, kdy jsem na tréninku. A najednou tu létají data kdekoli po týdnu, to se mi nějak nezdá…..

    • uni vies o tom ze utorok ma vzdy iny datum – momentalne to vychadza na 11.9 – a vies o tom ze tento datum nie je vhodny na „slavnosti“… chces este nieco k tomu dodat ? Mimochodom keynotes boli aj 12teho…

    • Je to tak a myslím, že to častěji vycházelo na středu než na úterý :)

  3. Na tve pocity tady nikdo neni zvedavy. Druha vec, proc by se Apple mel prizpusobit tobe, bazarovemu TCLkari? To TCL nema vlastni „keymote“ nebo co?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).