Domů » Bleskovky » Pozvánka: První SmartMeetUP v Brně již zítra

Pozvánka: První SmartMeetUP v Brně již zítra

SmartMeetUP je setkání všech fanoušku mobilních zařízení a hlavně nositelné elektroniky, která se stává stále více populární. GoogleGlass, Samsung Gear, MOTO360, pivo a zajímavé přednášky, to vše na vás zítra čeká. Brněnská společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables, se rozhodla zítra, tedy 30. září, od 18:00 v prostorách JIC-INTECH uspořádat akci s názvem SmartMeetUp. 

Na tomto večerním setkání si budou moci návštěvníci poslechnout dvě zajímavé přednášky. První z nich je od vývojáře Matěje Mainuše, od kterého se dozvíte, že Android nenajdete pouze v telefonu. Druhá přednáška bude od Jirky Konečného, který vám představí Qt Framework na mobilních telefonech.

 

V další části tohoto setkání si budou moci účastníci vyzkoušet různé „smart hračky” při Device show case, jako jsou GoogleGlass, Pebble, Dive, Xbox 360, Samsung Gear a mnohé další. Součástí akce bude i pivo zdarma a pokec nejen s vývojáři firmy Mautilus, ale i s lidmi z GoogleDeveloperGroup a dalších společností.

 Všichni jste na akci vítáni. Více informací najdete na webu smartmeetup.cz nebo na facebook.com/smartmeetupcz. Přihlásit se můžete na Facebooku nebo na serveru Srazy.info.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. reno (neregistrovaný)

    Neinformujete „trochu skoro“? Taku akciu mate oznamit aspon tyzden pred konanim, nie den pred.

  2. Mishack (neregistrovaný)

    Nice! Tak doufám, že bude i Praha ;)

  3. Rezza (neregistrovaný)

    Běží ještě vůbec BrMo? Sklípek na FITu bylo pěkný místo, kam si sednout s mobilními závisláky – není tam signál ;-).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).