Domů » Bleskovky » Pozvánka potvrzuje spekulace: Huawei P20 bude mít trojitou kameru

Pozvánka potvrzuje spekulace: Huawei P20 bude mít trojitou kameru

O tom, že některé modely z nové vlajkové řady Huawei P20 nabídnou trojitou kameru, se spekuluje již delší dobu, naposledy tuto domněnku potvrdily rendery čínských krytů.

Spekulace však nyní v podstatě potvrdil samotný Huawei, který začal rozesílat pozvánky na svou tiskovou konferenci konající se 27. března v Paříži. Pozvánka se rozhodně nesnaží nic skrývat a naopak velmi otevřeně naznačuje, co bude hlavním trhákem. Kromě všeříkající trojice kruhů na pozadí čínský výrobce ještě protáhl anglické slovo „more“ tak, aby obsahovalo tři „O“.

Certifikace FCC odhaluje: Huawei P20 Lite bude mít širokoúhlý displej s „vykousnutím“

Huawei P20 a P20 Plus se tak stanou prvními smartphony známé značky, které nabídnou konfiguraci tří fotoaparátů. Na vývoji se údajně podílela Leica a dle nepotvrzených spekulací by třetí kamera měla být vybavena 40Mpx snímačem s pětinásobným hybridním zoomem.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentáře

  1. Ip Man (neregistrovaný)

    Néé dyk Mooore po kom jdeš :D

  2. Marty04

    40mpx s hybridním zoomem…. Co mi to jen připomíná? Že by Nokii?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *