Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak bude vypadat Huawei P20 s trojitou kamerou

Podívejte se, jak bude vypadat Huawei P20 s trojitou kamerou

O nové rodině vlajkových lodí Huawei P20 jsme psali již několikrát, naposled v souvislosti s únikem kódových jmen a barev. Z dřívějška už také víme, že minimálně některé varianty budou vybaveny netradiční trojitou kamerou, což nyní potvrzuje další únik.

Huawei mění číslování i design: P20 nabídne trojitou kameru a bezrámečkový displej

Jedná se o rendery ochranných krytů čínského výrobce určené pravděpodobně pro model P20 Plus, čemuž by napovídalo umístění kamer shodné s dříve zveřejněným nákresem. Kryt samozřejmě neodhaluje telefon v plné kráse, ale některé konstrukční prvky lze přeci jen pozorovat.

Jedná se například o duální blesk umístěný pod trojicí kamer, vedle něhož si lze povšimnout také jakéhosi temného okénka, které by pravděpodobně mohlo ukrývat laserový autofocus.

Kryt dále odhaluje jakýsi zaoblený výřez v horní hraně, jehož rozměry jsou zdánlivě nedostatečné pro audio jack. Pravděpodobně se tak jedná pouze o otvor pro sekundární mikrofon a Huawei P20 se tak připojí k stále se prodlužující řadě smartphonů, které již nepočítají se sluchátkovým jackem. Nic dalšího už nám rendery krytu neprozradí a budeme si tak muset počkat buď na březnové představení, nebo detailnější úniky.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. Tak to je hnus velebnosti.. design žádný, pouzdra jsou hezčí než telefony

    • No, vzhledem k tomu, že ze zadní strany je vidět jen umístění kamer a ze přední něco podobného Honoru View 10 nebo Huawei 10 (bez PRO) a až na umístění čtečky dalším X modelům (LG G6, Galaxy A8 2018…)., tak je tvůj koment nesmysl ;)
      Na celkový design, podle kterého půjde vzhled hodnotit si musíme ještě počkat.

    • Souhlasím s „Český“ tak jako tak je to jako přes kopírák. Nudný nudloid nic víc

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).