Domů » Bleskovky » Huawei P20 má přijít ve třech variantách. Známe jejich jména i barvy

Huawei P20 má přijít ve třech variantách. Známe jejich jména i barvy

Společnost Huawei připravuje zbrusu nový vlajkový smartphone, který by měl zaujmout zejména jako fotomobil; údajně totiž dostane zcela nový fotoaparát se třemi čočkami. Dosud se o tomto telefonu hovořilo jako o P11 či P20, leaker Roland Quandt nyní na svém Twitteru vyzdvihnul druhou variantu názvu.

Nový vlajkový model údajně ponese jméno Huawei P20, přičemž jej při premiéře doprovodí dvě další verze – Pro a Lite. Telefony jsou vyvíjeny pod kódovými označeními Emily, Charlotte a Anne; modely P20 a P20 Pro údajně dorazí v barvách Ceramic Black (černá) a Twilight (pravděpodobně fialová), odlehčený model Lite má být nabízen v barvách Midnight Black (černá), Klein Blue (modrá) Sakura Pink (růžová). Minimálně jeden z těchto modelů má dostat displej přes celou přední stranu telefonu s vyříznutím při horní straně pro čelní kamerku a další komponenty.

Ochranné sklo Huawei P20 Pro

Všechny tři telefony mají být určeny pro západní Evropu, model Pro však možná nebude dostupný na všech trzích. O datu představení zatím nemáme žádné informace, podle posledních informací pro ně chystá Huawei samostatnou premiéru až po veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Zase to bude to mit osizeny / rozdílný hardware, protoze cinani tam bez rozmyslu nacpou soucastky, co jim zrovna prijdou od jinych cinanu?

 2. P10 Mate Pro má ošizený hardware???

  • Má Kirin, co chceš vědět dál ?

  • A v čem je Kirin např. 970 (cortex 4xA73, 4xA53) ošizený oproti např. Qualcommu se shodnými jádry? Víme, nebo ne? Nebo zase jenom plácáme a nevíme?

  • pogo8303 (neregistrovaný): Oba to byla spíše narážka na náhodou kombinaci typů pamětí toho, co je na skladě.

  • Já jsem ale reagoval na ovci, ne na niky79, to je snad tady v diskuzi vidět ne?

  • Nebo polopaticky, abys to pochopil: Niky79 psal, že to bude mít zase ošizený HW, Jarda se ptal, jestli má nějaký neexistující model od Huawei ošizený HW (P10 Mate Pro neexistuje – zřejmě myslel Mate 10 pro). Ovce mu na to odpověděla, že má Kirin, proto jsem se ptal, v čem je Kirin ošizený. Chápeme, nebo potřebujeme zase otevírat třídy?
   Kdyby ovce napsala, že do některých typů rvali pomalejší a rychlejší paměti, tak na to nereaguju.

  • pogo, obavam se, ze nasemu milemu bazaristovi to, co je tak zrejme, stejne nedojde. Vzdyt ho znas…

 3. To nemá vliv na rychlost nebo na kvalitu fotek

 4. Zrovna, kdyz ty telefony od Huaweie zacinaly nejak vypadat, tak udelaji kopii iPhonu. Takze zase cinan jako kazdy jiny :D

 5. jestli na to budou chodit,spíše nechodit aktualizace jak na P9-L19 tak HUAFUJ už niky více!

 6. Od 15.11.2017 tři aktualizace

  • Na brandované možná,ale z volného prodeje(u mě datart),ani náhodou.

 7. Včera 30.1.2018 byla ta poslední.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).