Domů » Bleskovky » Huawei P20 má přijít ve třech variantách. Známe jejich jména i barvy

Huawei P20 má přijít ve třech variantách. Známe jejich jména i barvy

Společnost Huawei připravuje zbrusu nový vlajkový smartphone, který by měl zaujmout zejména jako fotomobil; údajně totiž dostane zcela nový fotoaparát se třemi čočkami. Dosud se o tomto telefonu hovořilo jako o P11 či P20, leaker Roland Quandt nyní na svém Twitteru vyzdvihnul druhou variantu názvu.

Nový vlajkový model údajně ponese jméno Huawei P20, přičemž jej při premiéře doprovodí dvě další verze – Pro a Lite. Telefony jsou vyvíjeny pod kódovými označeními Emily, Charlotte a Anne; modely P20 a P20 Pro údajně dorazí v barvách Ceramic Black (černá) a Twilight (pravděpodobně fialová), odlehčený model Lite má být nabízen v barvách Midnight Black (černá), Klein Blue (modrá) Sakura Pink (růžová). Minimálně jeden z těchto modelů má dostat displej přes celou přední stranu telefonu s vyříznutím při horní straně pro čelní kamerku a další komponenty.

Ochranné sklo Huawei P20 Pro

Všechny tři telefony mají být určeny pro západní Evropu, model Pro však možná nebude dostupný na všech trzích. O datu představení zatím nemáme žádné informace, podle posledních informací pro ně chystá Huawei samostatnou premiéru až po veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments