Pozvánka na druhý SmartMeetUP v Brně, již toto úterý od 18:00

SmartMeetUP je setkání všech fanoušků mobilních zařízení a především nositelné elektroniky. Na akci si budete moci osahat Google Glass, hodinky Moto360, Dive, Pebble nebo iPhone 6 a celou řadu dalších zajímavých zařízení. Dozvíte se více o vývoji pro nové Apple Watch nebo se seznámíte s děvčaty z Czechitas. 

Brněnská společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables, pořádá další SmartMeetUP již toto úterý 2. prosince v prostorách  Jihomoravského inovačního centra INTECH, U Vodárny 2a v Brně. Na tomto večerním seskání si budou moci návštěvníci poslechnout dvě zajímavé přednášky. 

První z nich je od Vandy Cabanové, která vám řekne více o projektu Czechitas a ukáže, že i děvčata umí dělat IT. Druhá přednáška bude od našeho kolegy Michaela Rumla, který vám představí nové SDK pro Apple Watch. V další části tohoto setkání si účastníci budou moci vyzkoušet různé chytré hračky. Součástí akce bude i pivo a občerstvení zdarma + pokec nejen s vývojáři firmy Mautilus, ale i s lidmi z Google Developer Group, Czechitas a dalších společností. Další informace o akci najdete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. Royce (neregistrovaný)

    „v prostorách Jihomoravského informačního centra“ to je inovační centrum, ne informační ([odkaz]

    • Michal Javůrek (neregistrovaný)

      Máte pravdu, už je to opravené. Od pořadatelů jsme dostali chybné podklady :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *