Používáte Spotify? Rozhodně si neinstalujte poslední verzi aplikace pro Android

imtiyaz ali spotify unsplash

Populární služba pro streamování hudby Spotify se snaží neustále zlepšovat, ovšem její poslední snaha vylepšit mobilní aplikaci pro operační systém Android nedopadla úplně nejlépe. Někteří uživatelé totiž hlásí celou řadu problémů, které jim sice neznemožňují přehrát si své oblíbené skladby, avšak citelně jim znepříjemňují život.

Mezi problémy, na které si uživatelé stěžují na fórech Redditu, patří například přerušování během poslechu skladby, mizení upozornění s ovládáním z notifikační lišty či nezobrazení právě přehrávané skladby přímo v aplikaci v proužku ve spodní části. Jakmile se tyto potíže objeví, operační systém neregistruje přehrávání hudby, což umožňuje například současné přehrávání hudby ze Spotify společně s videem na YouTube.

smartphone s aplikací Spotify
Aplikaci Spotify pro Android v dohledné době raději neaktualizujte

Přesná příčina problému prozatím nebyla objevena, nicméně Spotify o těchto nepříjemnostech ví a žádá zasažené o dodatečné informace, které by napomohly k rychlé opravě. Aktuálně to vypadá, že většina potíží se vztahuje na zařízení s Androidem 12, především na telefony Samsung Galaxy a Google Pixel, avšak problémy hlásí také majitelé telefonů OnePlus.

Zaznamenali jste problémy se Spotify? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku