Potvrzeno: Nabušený LG V20 dorazí v září s Androidem 7.0 na palubě

Smartphony LG v poslední době nezaznamenávají rekordní prodeje, z finančních výsledků z posledního kvartálu vyplývá, že korejská společnost výrobu telefonů dotuje a že velký úspěch nezaznamenala ani modulární vlajková loď G5. LG při oznamování hospodářských čísel (více informací) zcela netradičně potvrdilo brzký příchod nástupce modelu V10 – jako by v Koreji sami uznali, že G5 se jim příliš nepovedla a připravují nás na model, který má alespoň částečně napravit reputaci.

LG G5 se příliš velkého úspěchu nedočkal
LG G5 se příliš velkého úspěchu nedočkal

Chystaný telefon se bude jmenovat LG V20 a patrně půjde ve šlépějích svého předchůdce, který disponoval dvěma displeji a dvěma čočkami fotoaparátu na čelní straně, a kromě toho nabídl zvýšenou odolnost vůči pádům. Podle LG má být model V20 novým standardem pro prémiové telefony a má nabídnout široké multimediální schopnosti.

Android Nougat

Na specifikace si ještě budeme muset počkat, avšak čekání nemusí být dlouhé – LG oficiálně potvrdilo, že V20 přijde již v září a bude jej pohánět nejnovější Android 7.0 Nougat. Korejský výrobce tak nebude chtít zůstat pozadu za ostatními výrobci, kteří představí své novinky pro druhou polovinu letošního roku na zářijovém veletrhu IFA, kde nebude chybět ani naše redakce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel