Posuňte zvuk z TV na vyšší úroveň. Při koupi Philips soundbaru dostanete zpět tisícovku

800 600 Philips soundbar

Dlouhé zimní večery přímo vybízejí ke sledování filmů a seriálů. Pokud si ovšem chcete sledování opravdu užít, vyplatí se k TV pořídit soundbar, který posune audio zážitek na ještě vyšší úroveň. A právě teď při nákupu soundbarů Philips u Mobil Pohotovosti dostanete zpět až 1 000 Kč.

Akce se vztahuje na celkem 6 modelů soundbarů Philips, které se liší jak parametry, tak i cenou. Dražší modely mají nejenom vyšší výkon, ale jsou také dodávány společně s bezdrátovým subwooferem pro ještě kvalitnější basy. V závislosti na modelu se také liší výše slevy, respektive cashbacku, který se pohybuje v rozmezí od 400 do 1000 Kč.

Ceny soundbarů po odečtení cashbacku:

Nejlevnější Philips soundbar tak díky akci pořídíte už za 1 499 Kč. A prakticky ten samý model avšak navíc se subwooferem vás vyjde na 2 290 Kč. Pro získání cashbacku stačí soundbar zakoupit na mp.cz a následně zaregistrovat na stránce tv-akce.cz nejpozději do 14 dnů od data prodeje. Akce platí do 23. 12., nebo do vyprodání zásob.

Autor článku blank
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku