Domů » Články » Posuňte zvuk z TV na vyšší úroveň. Při koupi Philips soundbaru dostanete zpět tisícovku

Posuňte zvuk z TV na vyšší úroveň. Při koupi Philips soundbaru dostanete zpět tisícovku

Dlouhé zimní večery přímo vybízejí ke sledování filmů a seriálů. Pokud si ovšem chcete sledování opravdu užít, vyplatí se k TV pořídit soundbar, který posune audio zážitek na ještě vyšší úroveň. A právě teď při nákupu soundbarů Philips u Mobil Pohotovosti dostanete zpět až 1 000 Kč.

800 600 Philips soundbar

Akce se vztahuje na celkem 6 modelů soundbarů Philips, které se liší jak parametry, tak i cenou. Dražší modely mají nejenom vyšší výkon, ale jsou také dodávány společně s bezdrátovým subwooferem pro ještě kvalitnější basy. V závislosti na modelu se také liší výše slevy, respektive cashbacku, který se pohybuje v rozmezí od 400 do 1000 Kč.

Ceny soundbarů po odečtení cashbacku:

Nejlevnější Philips soundbar tak díky akci pořídíte už za 1 499 Kč. A prakticky ten samý model avšak navíc se subwooferem vás vyjde na 2 290 Kč. Pro získání cashbacku stačí soundbar zakoupit na mp.cz a následně zaregistrovat na stránce tv-akce.cz nejpozději do 14 dnů od data prodeje. Akce platí do 23. 12., nebo do vyprodání zásob.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.