Domů » Bleskovky » Pořiďte si Samsung Galaxy S7 (edge) a vyhrajte jeden ze 100 UHD televizorů

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 (edge) a vyhrajte jeden ze 100 UHD televizorů

České zastoupení značky Samsung si na léto připravilo speciální akci pro nové majitele smartphonů Galaxy S7 & Galaxy S7 edge (recenze), v rámci které mají možnost vyhrát UHD televizor Samsung s úhlopříčkou 55 palců. Stačí jen po zakoupení jednoho z telefonů správně a co nejrychleji odpovědět na čtyři soutěžní otázky. V celkem 6 týdenních kolech se bude bojovat o 14 televizorů, v posledním sedmém týdnu pak dokonce o 16 UHD TV Samsung UE55KU6652UXXH. Ve hře jsou tak ceny za čtyři miliony korun a nabídka potrvá od 27. června do 14. srpna letošního roku.

Samsung Galaxy S7 edge
Samsung Galaxy S7 edge

Zákazník, který zakoupí Galaxy S7 nebo Samsung Galaxy S7 edge, se dále musí zaregistrovat na webu samsung-bonus.eu a po přihlášení odpovědět na aktuální otázky týdne. Pokud nemá štěstí v daném týdnu, může se přihlásit zase další pondělí a soutěží znovu.

Samsung UE55KU6652
TV Samsung UE55KU6652UXXH

Samsung Galaxy S7 a S7 edge svým uživatelům přinášejí dokonalý zážitek z focení a pořizovaní videí, a to i v UHD kvalitě. Kombinace s našimi UHD televizory umožňuje sdílení zážitků na velké obrazovce v té nejlepší kvalitě. Věříme, že touto akcí přilákáme i ty zákazníky, kteří koupi nejlepšího smartphonu současnosti stále zvažují,“ vysvětluje Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Eletronics Czech and Slovak.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Nejlepší mobilní telefon na světě :)

  2. Njn, je třeba se zbavit ležáků slepé vývojové větve no:) Ale tak zadarmo proč ne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).