Domů » Bleskovky » Polda 4 už je dostupný na Google Play. V plánu je i verze pro iOS

Polda 4 už je dostupný na Google Play. V plánu je i verze pro iOS

Před několika dny se na Google Play objevila legendární česká hra Polda 4, ve které v roli policisty Pankráce budete řešit různé hádanky a úlohy a postupně se prokousávat celým příběhem. Titul je na Google Play k dispozici zdarma, avšak přístupná je pouze úvodní část. V případě, že budete chtít v hraní pokračovat, připravte si 79 Kč. V případě, že chcete za hru platit prostřednictvím SMS zpráv, můžete si z oficiálních stránek stáhnout tuto speciální verzi (odkaz). Během dvou měsíců se hra objeví také na platformě iOS.

Polda_4

Polda 4
Polda 4
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. kropovez (neregistrovaný)

  Parádní série, je pravda, že Poldu 2 a 3 jsem komplet dohrál až na mobilu :))

 2. xox (neregistrovaný)

  Parádní série, je pravda, že Poldu 1, 2, 3, 4, 5, 6, jsem komplet dohrál až na mobilu :))
  xD

 3. Adam (neregistrovaný)

  Bože bože, hra je to super. Určitě si jí koupím az bude dostupná na Apple. Jenom je škoda, že jako vždy Shit Android ma přednost. Předtím to bylo naopak 2 a 3 díl byl nejdříve na Apple a po dlouhé době až Android. Škoda na dovolené bych so jí rád zahrál, protože pres práci a školu není čas, za 2 měsíce si to taklhe neužiju ale co se dá dělat no… Předpokládám, že verze pro Windows 10 Mobile se asi nikdy nedočkáme, když he to podle místních expertů „mrtvý OS“?

 4. fifa 17 points (neregistrovaný)

  look great today.
  fifa 17 points [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).