Domů » Články » Pojďte pro nás psát! SMARTmania.cz hledá nové recenzenty

Pojďte pro nás psát! SMARTmania.cz hledá nové recenzenty

Baví tě moderní technologie, smartphony, chytrá domácnost či chytrá auta a další gadgety, a zároveň rád píšeš? Přidej se do našeho týmu a pojď s námi tvořit obsah na SMARTmania.cz. Neustále se rozrůstáme a v současné době hledáme externí redaktory, kteří by rozšířili náš tým. Chceme redaktora s názorem, který je schopný psát objektivně; redaktora se smyslem pro detail a především technologického nadšence, který bude svědomitě zpracovávat zadaná témata a přicházet s vlastními nápady.

Tvoříš si vlastní blog, nebo své kamarády neustále zásobuješ technologickými novinkami, a zároveň máš bezproblémový psaný projev? Pak hledáme právě tebe. Pracovat můžeš z pohodlí svého domova, stačí ti pouze počítač a připojení k internetu. Nabídka je vhodná také pro studenty.

Aktuálně hledáme redaktora – recenzenta zařízení:

 • náplň práce: testování zařízení, tvorba textových recenzí (+ videorecenze)
 • místo výkonu: preferujeme Prahu, ale není podmínkou
 • skvělá znalost českého jazyka, výborný psaný i mluvený projev
 • zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou
 • vlastní technika pro focení a točení produktů výhodou
 • volitelně: tvorba videorecenzí na náš YouTube kanál

Nabídnout ti můžeme odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, finanční bonusy za kvalitní obsah, akreditace na veletrhy, tiskové konference a akce partnerů, přístup k novým technologiím a nejnovějším zařízením, a samozřejmě i možnost práce z pohodlí domova. Práce na DPP nebo ŽL.

Pokud máš o některou z nabízených pozic zájem (ve formuláři jich klidně můžeš zaškrtnout více), představ se nám a případně do formuláře přidej soubor s vlastním ukázkovým textem či odkaz na tvé YouTube video. Požadujeme text o délce alespoň 1500 znaků včetně mezer, který se bude týkat libovolného technologického tématu.

  Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Věk

  Bydliště

  Chci dělat
  textové recenzevideorecenze

  Upřesnění
  vlastním živnostenský listpreferuji dohodu o provedení prácejsem student

  Představ se nám…

  Příloha

  Prohlášení: Osobní údaje, tedy vaše jméno, příjmení, věk a bydliště, slouží pouze pro vyhodnocení výběru nových redaktorů. Společnost SMARTmania s.r.o. tyto údaje uchová pouze po dobu nezbytně nutnou k výběru nových redaktorů (maximálně 30 dní od odeslání). Poté budou všechny došlé e-maily odeslané přes tento formulář trvale smazány. Se získanými údaji nebude nakládáno jinak, než pro potřeby výběru nových redaktorů.

  Redakce

  Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.