Domů » Bleskovky » Podzimní akce Samsungu: Galaxy Watch Active zdarma ke koupi Galaxy S10, cashback na další modely

Podzimní akce Samsungu: Galaxy Watch Active zdarma ke koupi Galaxy S10, cashback na další modely

Samsung dnes, 16. září, spouští dvě zajímavé akce pro všechny zájemce o smartphony z řady Galaxy S a Galaxy A, a také o hodinky Galaxy Watch.

S10 promo šířka

Ke koupi smartphonu Galaxy S10+ (recenze) nebo Galaxy S10 totiž výrobce nabízí hodinky Galaxy Watch Active (recenze) v černé barvě zcela zdarma. Tato akce platí jen ve značkových prodejnách Samsungu a na oficiálním e-shopu. Noví majitelé smartphonů Galaxy S10 navíc získají službu YouTube Premium na čtyři měsíce bez poplatku.

Druhá akce pak umožňuje za nákup telefonů řady Galaxy A nebo hodinek Galaxy Watch (recenze) získat až 2 000 Kč zpět. Akce se vztahuje na telefony Galaxy A80, A70, A50, A40 a A20e. Z hodinek ji potom lze využít na modely Galaxy Watch 46 mm i 42 mm, nebo Galaxy Watch Active.

Galaxy A cashback šířka

Cashback je k dispozici po registraci na webu samsung-bonus.eu, kam musíte do 14 dní od nákupu nahrát kopii účtenky a IMEI číslo.

Obě akce trvají od 16. září do 6. října, nebo do vyprodání zásob.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Akce se týká hodinek Galaxy Watch Active první nebo druhé generace? Díky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).