Domů » Bleskovky » Podzimní akce Samsungu: Galaxy Watch Active zdarma ke koupi Galaxy S10, cashback na další modely

Podzimní akce Samsungu: Galaxy Watch Active zdarma ke koupi Galaxy S10, cashback na další modely

Samsung dnes, 16. září, spouští dvě zajímavé akce pro všechny zájemce o smartphony z řady Galaxy S a Galaxy A, a také o hodinky Galaxy Watch.

S10 promo šířka

Ke koupi smartphonu Galaxy S10+ (recenze) nebo Galaxy S10 totiž výrobce nabízí hodinky Galaxy Watch Active (recenze) v černé barvě zcela zdarma. Tato akce platí jen ve značkových prodejnách Samsungu a na oficiálním e-shopu. Noví majitelé smartphonů Galaxy S10 navíc získají službu YouTube Premium na čtyři měsíce bez poplatku.

Druhá akce pak umožňuje za nákup telefonů řady Galaxy A nebo hodinek Galaxy Watch (recenze) získat až 2 000 Kč zpět. Akce se vztahuje na telefony Galaxy A80, A70, A50, A40 a A20e. Z hodinek ji potom lze využít na modely Galaxy Watch 46 mm i 42 mm, nebo Galaxy Watch Active.

Galaxy A cashback šířka

Cashback je k dispozici po registraci na webu samsung-bonus.eu, kam musíte do 14 dní od nákupu nahrát kopii účtenky a IMEI číslo.

Obě akce trvají od 16. září do 6. října, nebo do vyprodání zásob.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aleš
Anonym
Aleš
Offline

Akce se týká hodinek Galaxy Watch Active první nebo druhé generace? Díky