Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak by mohl vypadat Samsung Galaxy S9

Podívejte se, jak by mohl vypadat Samsung Galaxy S9

V roce 2017 představil Samsung svůj vlajkový model Galaxy S8, který se stal velmi úspěšným a právem je považován za jeden z nejlepších telefonů letošního roku. Má výborné specifikace v čele s perfektním displejem, fotoaparátem, bezdrátovým nabíjením a proto se není čemu divit, že všichni očekávají jeho nástupce.

Ten by měl být představen hned zkraje příštího roku a na povrch o něm vyplouvají různé informace a detaily. Výrobce pouzder pro mobilní telefony, Ghostek, neuhlídal render a ukázal tak možnou podobu Samsungu Galaxy S9, podívejte se:

Render pouzdra Galaxy S9

Na první pohled budou změny spíše minoritní, displej zůstane zakřivený a zřejmě se stejným poměrem stran, jako tomu bylo letos. Největší změna bude duální fotoaparát na zadní straně, pod který se přestěhuje čtečka otisku prstu. Právě umístění čtečky nebylo u S8 tak pohodlné, jako u konkurence a často si ji lidé zaměňovali s čočkou fotoaparátu. Implementace senzoru do displeje se opět bohužel nekoná, čemuž se nemůžeme moc divit, vývoj je nákladný a Samsungu by se to nemuselo vyplatit.

Další věc, které si můžeme všimnout, je podpora 3,5 mm jack konektoru, který některé telefony bohužel ignorují. U Samsungu tuto příjemnou drobnost ještě minimálně rok uvidíme, což je dobrá zpráva. U S8 bylo novinkou integrované tlačítko pro asistentku Bixby, podle počtu tlačítek na renderu je zřejmé, že u S9 tomu nebude jinak.

S postupem času bude určitě přibývat podobných odhalení vzhledu, specifikací, či reálných fotek, o kterých Vás budeme určitě informovat.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments