Domů » Bleskovky » Podívejte se na nový koncept iOS 11: Apple by se mohl inspirovat (video)

Podívejte se na nový koncept iOS 11: Apple by se mohl inspirovat (video)

Společnost Apple každým rokem přináší do svého mobilního systému iOS celou řadu nových funkcí. Může se zdát, že by už nic nového vymyslet nešlo, ale opak je pravdou. Polskému magazínu myapple.pl se povedlo vymyslet spoustu zajímavých funkcí a vychytávek, Apple by se mohl určitě inspirovat.

Za zmínku rozhodně stojí tzv. Tmavý režim (Dark mode), o kterém se na internetu mluví už nějakou dobu a zatím to nevypadá, že by se měl v nadcházejícím iOS 10.3 objevit. Pokud společnost Apple nasadí do nastávajícího iPhone 8 OLED displej, tmavý režim bude v iOS dávat ještě větší smysl.


Nápadů má polský magazín opravdu mnoho a zajímavě se také tváří skupinové videohovory přes FaceTime. Všechny funkce můžete vidět na videu výše.


Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zipiik
Uživatel
zipiik

Aspon multiuser by na iPady dat mohli.

pavel
Anonym
pavel

mě by stačilo kdyby apple přidal zapnutí dat z ovládacího centra

uni
Uživatel
uni

Proč probůh? Volba, že nechceš data v roamingu tam je a když je dostupná WiFi, je užita prioritně. Tím je celé téma vyřešené.

Filip Šimoník
Anonym
Filip Šimoník

Proč? Protože je to super pro rychlou volbu? Mívám data většinou vypnutá, když není wifi, stačí jeden tah a jeden klik a rozjedou se. Abych parafrázoval: „Proč probůh musí UNI neustále ukazovat, že je jiná, klikatá, nepříjemná, dlouhá cesta do kopce, i když vedle jede lanovka?“

shepii
Uživatel
shepii

Filip: K čemu je dobré vypínat mobilní data? Pokud je mám od operátora aktivovaná, tak je využívám. Pokud jsem na WiFi, tak se vypnou. Pokud je od operátora nemám aktivovaná, tak mám deaktivovaný přístupový bod. Nikde nevidím prostor ani využití pro přepínač.

uni
Uživatel
uni

Ani si nepamatuji, kdy jsem vypínal mobilní data. WiFi ano (daná tak zasekaná, že lepší jít na LTE), ale mobilní? Jak jsem psal, v roamingu v příhraničí to řeší jiná volba a nějak nevím, co bych více s daty měl řešit.

lerion
Anonym
lerion

To ze to ty nepotrebujes neznamena, ze to nevyuzije nikdo jiny. Cely svet se netoci jen kolem tveho zadku uni…

l0lz
Uživatel
l0lz

UNI to nemysliš važne, V rychlych volbach mam viecero funkcii ktore využijem možno raz za mesiac, ale aby som vždy kvoli nim musel chodit niekdam do pekla do vnutra na staveni je ohubu. Jednou z nich su aj mobilne data.

uni
Uživatel
uni

Tak jinak. Datová komunikace je ze základních funkcí chytrého telefonu. Nebudu si kupovat chytrý telefon, aby byl offline. Fakt ne.

l0lz: To souhlasím, ale prakticky jediné co člověk přepíná je Tehering dle potřeby. Nárazově a buď USB, WiFi nebo BT. Takže člověk stejně leze do menu vlastně….:)

xzeit
Uživatel
xzeit

uni: píšeš nesmysly…znám spoustu lidí, kteří mají jen hlasový tarif a tam kde to jde, jedou přes wifi. Dokonce i tady kolega s ajfonem. Sice jsem mu taky už párkrát řekl, na co to máš, je to tak na půl využité…ale představ si, že někteří to tak prostě mají……

uni
Uživatel
uni

xzeit: Ano, ale ani ti nepotřebují přepínat data že;)

lerion
Anonym
lerion

Proc vlastne je tam tedy uni prepinac wifi? Kdyz ma dneska kazdy data tak wifi neni potreba. Nebo ne?

uni
Uživatel
uni

lerion (neregistrovaný): Drsný. Jako fakt jsi pobavil, to bych dal i lajk:)

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Lerion: +100

LOL
Anonym
LOL

uni, ty jsi fanatik. A kdyz pak Apple nakonec ten prepinac da, budes vsude vypisovat jaka je to skvcela vec, a jeste hledat a hanit telefony ktere tu moznost nemaji :D Clovek bez vlastniho nazoru.

Petr
Anonym
Petr

Tady musim s unim souhlasit. Prepinac dat nepouzivam vubec.

SLOVovca
Anonym
SLOVovca

Použiji asi 1x ročně … a co to znamená NIC. Třeba to někdo jiný používá každý den ….
Tedy u Androidu, ale tam si mohu nastavit co chci .-)

Menty
Uživatel
Menty

uni: Když jdu spát, vypnu data, aby mě v noci nikdo neotravoval, jednoduché a prostinké, jak studánka v lesích. Na quiet hours se můžu vyprdnout, kdo má čas to pořád nastavovat, zvlášť lidé, kteří mají skoro každý den jiný režim. Čekal bych, že zrovna ty, který tu tak opěvuje tu dokonalost a jednoduchost Apple to bude chápat. Wifi nepoužívám skoro nikdy, dat mám hodně, LTE je většinou rychlejší než Wifi. Tudíž ano, chci být na internetu, data zapnutá, nechci být, data vypnutá. Já si třeba nepamatuju, kdy jsem naposledy použil na mobilu Wifi. Je rok 2017, ne 2009.

xzeit
Uživatel
xzeit

uni: Není pravda….někdo se chce připojit např. jen v rámci balíčku na den, apod.
Já tedy přesně nevím, kde iPhone přepínač má, ale android a W10M v liště…tam by měly být dostupné přepínače BT, wifi, poloha, NFC, …..a samozřejmě také DATA…..má to svou logiku…a obsah těch přepínačů konfigurovatelný a přízpůsobitelný…jako Android to má.

uni
Uživatel
uni

Už si zase pleteš Android a Samsung…?

marek
Anonym
marek

uni: WTF? Co to zase placas? Ma to cisty androiid, neni to pridane jenon v TW:)

uni
Uživatel
uni

marek (neregistrovaný): Uf, tákže ještě jednou, v jaké verzi Androidu se toto přidalo? Ty plácačko…

xzeit
Uživatel
xzeit

Jo. U iOS to bude možná ve verzi 14.1.