Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak vypadá připravovaný telefon HTC Proto

Podívejte se, jak vypadá připravovaný telefon HTC Proto

Na internet se dostaly obrázky připravovaného chytrého telefonu od HTC s krycím jménem Proto. Zařízení poběží na operačním systému Android a nabídne 4“ WVGA displej, zadní 5Mpx fotoaparát. To vše bude poháněno dvoujádrovým procesorem Snapdragon s taktem 1 GHz a zabaleno do úhledného 9,62 milimetrů tenkého těla.

 

Podle serveru The Verge by se mohlo jednat o nástupece telefonu HTC One V. Nový model by se měl do prodeje dostat v průběhu letošního podzimu.

Zdroj: TheVerge

Miroslav Havlíček

9 komentářů

 1. Pokud se nepletu, tak HTC One V je na trhu teprve chvilku a oni už představí jeho nástupce? No doufejme, že do něj nacpou alespoň JB.

 2. Jochen (neregistrovaný)

  Jak vypadá. Tak jak každej čeká. Tak, jako každá jiná HTC plácačka. Už se v tom vůbec neorientuju.

 3. gaspic (neregistrovaný)

  ať do toho daj WP8

 4. Zas nic nového. Je vidět že tyhle čínský a korejský a thajwanský značky nedokážou vymyslet nic svého.

 5. A to HTC slibilo,po horsich hospodarskych vysledcich,ze bude delat efektivneji a ne predstavovat kazdou chvili „novinku“ ktera vlastne neni novinkou ,ale jen dalsim vystrelkem do tuctu stejnych HTC..

  • Tony (neregistrovaný)

   Nauč sa počítať, HTC momentálne v EU predáva 5 nových telefónov One(3), Desire C a V oproti Sony je to oveľa menej a Samsung a LG nie sú o moc pozadu

  • To ano, ale také je v potaz brát to, že Sony představuje telefony pouze s Androidem oproti konkurenci, která má i WP, takže kdyby Sony mělo os od MS, tak má modelů ještě více :)

 6. Mě to přijde jako když se soustředí na zadní stranu :) a ne na nový vzhled celého telefonu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).