Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak fotí a nahrává vlajková loď LG G2

Podívejte se, jak fotí a nahrává vlajková loď LG G2

Nedávno představený LG G2 se pyšní velmi slušnou hardwarovou výbavu, ve které nechybí 13Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Díky výkonnému čipsetu zvládne telefon pořizovat video ve fullHD rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.

 

Na internetu se nyní objevilo několik fotografií a testovacích videí, které byly pořízeny právě modelem LG G2 a kvalita je ve všech případech výborná. „Gé-dvojka“ by se tak mohla stát novým králem fotomobilů, ale nejásejme předčasně, jelikož během příštího týdne má Sony představit svůj klíčový model Xperia Z1, jež má být vybaven 20Mpx snímačem. Dalším zajímavým hráčem by se mohl stát fotomobil Oppo N1. Později by na náš trh měla dorazit také Lumia 1020 s Windows Phone 8, která se může pyšnit velmi kvalitní optikou a speciální technologií PureView.

  
Takhle fotí LG G2, další snímky si můžete prohlédnout zde

  

LG G2 má ovládací tlačítka netradičně umístěna na zadní straně, v případě modelu Oppo N1 se zase dočkáme speciální dotykové plochy, skrze kterou bude možné telefon ovládat.


Ukázkové video (fullHD rozlišení, 30 FPS)


Ukázkové video (fullHD rozlišení, 60 FPS)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Hudlanek2 (neregistrovaný)

    To vypadá na konečně povedený foťák od LG .. Neví někdo, kdy přijde na trh? Snad se polepšili ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *