Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak fotí a nahrává vlajková loď LG G2

Podívejte se, jak fotí a nahrává vlajková loď LG G2

Nedávno představený LG G2 se pyšní velmi slušnou hardwarovou výbavu, ve které nechybí 13Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Díky výkonnému čipsetu zvládne telefon pořizovat video ve fullHD rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.

 

Na internetu se nyní objevilo několik fotografií a testovacích videí, které byly pořízeny právě modelem LG G2 a kvalita je ve všech případech výborná. „Gé-dvojka“ by se tak mohla stát novým králem fotomobilů, ale nejásejme předčasně, jelikož během příštího týdne má Sony představit svůj klíčový model Xperia Z1, jež má být vybaven 20Mpx snímačem. Dalším zajímavým hráčem by se mohl stát fotomobil Oppo N1. Později by na náš trh měla dorazit také Lumia 1020 s Windows Phone 8, která se může pyšnit velmi kvalitní optikou a speciální technologií PureView.

  
Takhle fotí LG G2, další snímky si můžete prohlédnout zde

  

LG G2 má ovládací tlačítka netradičně umístěna na zadní straně, v případě modelu Oppo N1 se zase dočkáme speciální dotykové plochy, skrze kterou bude možné telefon ovládat.

LG G2 1080p video test sample 30 fps

Ukázkové video (fullHD rozlišení, 30 FPS)

LG G2 1080p 60 fps video sample

Ukázkové video (fullHD rozlišení, 60 FPS)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. To vypadá na konečně povedený foťák od LG .. Neví někdo, kdy přijde na trh? Snad se polepšili ..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).