Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak by mohly vypadat populární aplikace na hodinkách Apple Watch?

Podívejte se, jak by mohly vypadat populární aplikace na hodinkách Apple Watch?

Příchod hodinek Apple Watch na trh se pomalu blíží a ve vybraných státech by se zájemci měli dočkat již v březnu letošního roku. Nutností bude mít iPhone 5 nebo novější a také nějakých 8 500 Kč, což bude cena hodinek v USA (nutno dodat, že je třeba připočíst ještě DPH). V souvislosti s blížícím se uvedením připravila agentura Huge sídlící v Brooklynu vizualizaci některých populárních aplikací a jejich úpravě pro zmiňované chytré hodinky. Jedná se o vskutku vydařené koncepty, mezi nimiž nechybí třeba Instagram, Uber nebo navigace. Ostatně, posuďte sami:

Uber

Foursquare

  

Chase
 

Fandango 

Instagram
 

New York Times 

iBeacons
 

Finance
 

Úkolovník
 

Sport
 

Navigace
 

Kuchyňská minutka
 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

15 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Nevidím WP se zaoblenými rohy? :D

  • Supercorsa (neregistrovaný)

   Nechápem, veď Microsoft nemá žiadne hodinky.

  • lerion (neregistrovaný)

   A kdo tu mluví o hodinkách? Ale černé pozadí, světlé písmo, důraz na typografii.

   Je vidět, že je to „fanouškovský“ koncept. Neříkám jestli to je ošklivé nebo ne, ale absolutně to nezapadá do zaběhnutých designů Apple.

  • Johny (neregistrovaný)

   Vyjmečně souhlasim s tim úchylem nademnou :D Hodinky jsou zařízení, kde podle mě WP koncept funguje skvěle. Jsem zvědav, jestli to pochopí i Apple a co si z toho vezme. Osobně mi ty koncepty moc neuchvátili, že bych si z toho jakože sednul na zadek, ale je dost možný že to je právě tim, že smartwatch jsou prozatim dost k ničemu a je třeba, aby Apple ukázal uživateli, na co je vlastně potřebuje :D

   PS: Bude ale docela vtipný pak se koukat, jak iOS vyškolí svýho konkurenta v jeho vlastní hře :D

  • lerion (neregistrovaný)

   S tím vyškolováním počkejme až na to, co vlastně předvedou… Zatím Apple Watch představují nepříliš povedené hodinky, které jsou velké, drahé a přitom neumí nic, co by konkurence nezvládala už dávno. Navíc fungují jen s iZařízeními.

   O takových perličkách, jako je způsob zapínání aplikací (točení kolečkem) radši nemluvím a jen doufám, že ve vlastním zájmu vymyslí do uvedení něco lepšího…

  • Johny (neregistrovaný)

   Velké? jsou to nejmenší smartwatch na trhu :D Aby to nebylo jako vždy, že to konkurence bude „umožňovat“ taky, ale jedinej to bude umět Apple. To je vždycky „tohle umí android od verze x.y a pak se ukáže, že se to používá tak debilně, že to maj radši všichni vyplý nebo na to vůbec nesahaj.

   To ovládání jsi v ruce nedržel ani ty, ani já, takže bejt tebou si k tomu poznámky nechám, protože to klidně může bejt výborný. Zatim se mi to taky nepozdává, ale kritizovat to, když nemáš šajn vo co de mi přijde trošku mimo ;-) Myslím si, že Apple dokázal, že ovládání umí zmáknout na jedničku – ať je to tlačítko na iPhonu, nebo ovládání třeba sluchátek. Takže bych vydržel, s čím přijdou.

  • Johny (neregistrovaný)

   Ještě dam odkaz na promo představení feature: [odkaz]

   Tady když na to koukam, tak mi přijde že to funguje dost inteligentně to točení kolečkem. Možná lepší než zoomovat roztahováním prstů na malém displeji. Uvidíme. Ty kecy se ale poslouchat nedaj (facepalmz).

  • lerion (neregistrovaný)

   „Velké? jsou to nejmenší smartwatch na trhu“

   A že jich je na trhu fakt hodně! :D

  • lerion (neregistrovaný)

   Na kterém trhu si mohu Apple Watch koupit?

  • Johny (neregistrovaný)

   Lerion: mohl by si ze sebe přestat dělat pitomce zas?

  • lerion (neregistrovaný)

   Ty tu píšeš, že jsou nejmenší na trhu. Tak si chci je koupit. Kde mohu? :-P

  • Jiří Mrázek (neregistrovaný)

   Třeba na americkém trhu :)

  • lerion (neregistrovaný)

   Jooooo? Ti amici jsou stejně skvělí. Prodávat výrobek ještě před uvedením na trh… A kde podle tebe se na americkém trhu da sehnat?

  • Johny (neregistrovaný)

   Píšu, ale nemusíš mi chytat za slovo. Dobře, pro blbečka co myslí jak kuchyňskej robot a nechápe význam vět v kontextu: „Nejmenší dosud představené smartwatch.“

 2. Tomee (neregistrovaný)

  Víš, kdyby jsi chlapsky uznal, že tě Johny (díky tvé nevědomosti) setřel, ukázal by jsi alespoň nějakou úroveň, ale tohle rádoby (všichni víme, jak to Johny myslel) slovíčkaření je na úrovni 14-letý holky…a přesto si nejsem jistej, jestli i tak tímto srovnáním 14-letý holky neurážím…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).