Domů » Bleskovky » Pocket Casts: Šikovná aplikace na správu podcastů pro Android

Pocket Casts: Šikovná aplikace na správu podcastů pro Android

Nedávno jsem začal více času trávit s chytrým telefonem s operačním systémem Android, proto jsem musel najít dobrou aplikaci pro poslech oblíbených podcastů. Vznesl jsem dotaz na Twitteru, ale nedostalo se mi příliš mnoho odpovědí, proto jsem se rozhodl vyzkoušet více aplikací a vybrat tu nejlepší. Po krátkém testování jsem sáhl po Pocket Casts.

Aplikace mě zaujala přívětivým uživatelským rozhraním, které se dobře používá, všechny funkce jsou přehledně a rychle dostupné. Nabízí synchronizaci, tudíž pokud užíváte telefon i tablet s Androidem, budete vědět, kde jste skončili s poslechem. Aplikace nabízí široké možnosti nastavení od notifikaci až po konfiguraci vzhledu. Pokud tedy tápáte, jakou aplikaci na poslech či sledování podcastů pro Android zvolit, určitě Pocket Casts vyzkoušejte.

 

David Podzimek

3 komentářů

 1. David (neregistrovaný)

  Mě se při sledování více podcastů osvědčil web mudrlant.cz který je zatím docela dobře aktualizován a je to dobrý rozcestník pro tuzemské podcasty. Pro zahraniční je zatím ale neužitečný :(

  • David Podzimek

   Zajímavý web, který sem ani neznal, díky za tip. Mně na české stačí český rozhlas a zahraniční mám tři zdroje hlavní zdroje.

   The Verge

   Twit.tv

   5by5

   Jedná se převážně o technologický segment.

   Na zprávy ze světa a další doporučuji podcasty od BBC

 2. Honza (neregistrovaný)

  Díky za tip. Vyzkouším. Zatím používám Google Listen

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).