Sledujte nás na YouTube

Plyšáci: Vánoční nabídka T-Mobile pro uživatele předplacených Twist karet

T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku pro uživatele předplacených Twist karet – ti budou moci získat tři originální plyšové hračky. Pro jejich získání si stačí dobít 3x vždy částkou 300 Kč na dobíjecích místech operátora. Mazlíčci budou k vyzvednutí na Značkových a Partnerských prodejnách T-Mobile od 1. prosince do 31. ledna, případně do vyčerpání zásob.

Samotní plyšáci jsou cca 30 cm vysocí v sytých barvách: růžová (magentová), oranžová a modrá a zákazníci jim prostřednictvím soutěže na Facebooku sami vybírali jména. Nyní z návrhů vybírá porota, jména budou veřejnosti včas oznámena. Výrobky byly navrženy exkluzivně pro T-Mobile a pocházejí přímo z České Republiky. Šity jsou na zakázku z  certifikovaných materiálů EU a splňují veškeré požadavky na bezpečnost. Jedná se o limitovanou edici.

T-Mobile Twist vánoční nabídka

Dobíjet kredit pro plyšáky lze na dobíjecích místech operátora – na prodejnách T-Mobile, online na webu operátora nebo přes Dobíjení z Vyúčtování služeb, průběžný stav pak může zákazník sledovat v samoobsluze Můj T-Mobile (web, mobilní verze i aplikace). Jedno číslo může získat maximálně 3 plyšáky. Více informací o Twist vánoční nabídce najdete na webu T-Mobile.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Ach bože, jako by nestačili tyhle kraviny z Billy, Alberta, Penny a já nevím odkud…. Lidstvo opravdu degeneruje:(

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *