Domů » Bleskovky » Plyšáci: Vánoční nabídka T-Mobile pro uživatele předplacených Twist karet

Plyšáci: Vánoční nabídka T-Mobile pro uživatele předplacených Twist karet

T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku pro uživatele předplacených Twist karet – ti budou moci získat tři originální plyšové hračky. Pro jejich získání si stačí dobít 3x vždy částkou 300 Kč na dobíjecích místech operátora. Mazlíčci budou k vyzvednutí na Značkových a Partnerských prodejnách T-Mobile od 1. prosince do 31. ledna, případně do vyčerpání zásob.

Samotní plyšáci jsou cca 30 cm vysocí v sytých barvách: růžová (magentová), oranžová a modrá a zákazníci jim prostřednictvím soutěže na Facebooku sami vybírali jména. Nyní z návrhů vybírá porota, jména budou veřejnosti včas oznámena. Výrobky byly navrženy exkluzivně pro T-Mobile a pocházejí přímo z České Republiky. Šity jsou na zakázku z  certifikovaných materiálů EU a splňují veškeré požadavky na bezpečnost. Jedná se o limitovanou edici.

T-Mobile Twist vánoční nabídka

Dobíjet kredit pro plyšáky lze na dobíjecích místech operátora – na prodejnách T-Mobile, online na webu operátora nebo přes Dobíjení z Vyúčtování služeb, průběžný stav pak může zákazník sledovat v samoobsluze Můj T-Mobile (web, mobilní verze i aplikace). Jedno číslo může získat maximálně 3 plyšáky. Více informací o Twist vánoční nabídce najdete na webu T-Mobile.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. Ach bože, jako by nestačili tyhle kraviny z Billy, Alberta, Penny a já nevím odkud…. Lidstvo opravdu degeneruje:(

  • Lidstvo nedegeneruje, to jen děti si chtějí hrát. To bylo, je a bude. Takže rodiče pro dárek pro svoje dítě udělají „cokoliv“ , klidně si i 3x nabijí kredit nebo budou sbírat bodíky s supermarketech. To bylo, je a bude.

 2. Vážení.
  Akce Plyšáci -bomba.Prostě kdo umí organizovat,ten umí.Dle informací Vašich pracovníků,ty
  tisíce plyšáků v pražském skladu Vám budou platné asi jako mrtvému zimník. V případě,že
  nelžete a opravdu je máte.
  Nemusíte se trapně omlouvat.Jediná omluva je fialový plyšák-dlohé nohy a ruce.

  kod-1292783409

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).