Domů » Bleskovky » Plyšáci: Vánoční nabídka T-Mobile pro uživatele předplacených Twist karet

Plyšáci: Vánoční nabídka T-Mobile pro uživatele předplacených Twist karet

T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku pro uživatele předplacených Twist karet – ti budou moci získat tři originální plyšové hračky. Pro jejich získání si stačí dobít 3x vždy částkou 300 Kč na dobíjecích místech operátora. Mazlíčci budou k vyzvednutí na Značkových a Partnerských prodejnách T-Mobile od 1. prosince do 31. ledna, případně do vyčerpání zásob.

Samotní plyšáci jsou cca 30 cm vysocí v sytých barvách: růžová (magentová), oranžová a modrá a zákazníci jim prostřednictvím soutěže na Facebooku sami vybírali jména. Nyní z návrhů vybírá porota, jména budou veřejnosti včas oznámena. Výrobky byly navrženy exkluzivně pro T-Mobile a pocházejí přímo z České Republiky. Šity jsou na zakázku z  certifikovaných materiálů EU a splňují veškeré požadavky na bezpečnost. Jedná se o limitovanou edici.

T-Mobile Twist vánoční nabídka

Dobíjet kredit pro plyšáky lze na dobíjecích místech operátora – na prodejnách T-Mobile, online na webu operátora nebo přes Dobíjení z Vyúčtování služeb, průběžný stav pak může zákazník sledovat v samoobsluze Můj T-Mobile (web, mobilní verze i aplikace). Jedno číslo může získat maximálně 3 plyšáky. Více informací o Twist vánoční nabídce najdete na webu T-Mobile.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uni
Uživatel
uni
Offline

Ach bože, jako by nestačili tyhle kraviny z Billy, Alberta, Penny a já nevím odkud…. Lidstvo opravdu degeneruje:(

SLOVovca
Anonym
SLOVovca
Offline

Lidstvo nedegeneruje, to jen děti si chtějí hrát. To bylo, je a bude. Takže rodiče pro dárek pro svoje dítě udělají „cokoliv“ , klidně si i 3x nabijí kredit nebo budou sbírat bodíky s supermarketech. To bylo, je a bude.

bob
Anonym
bob
Offline

Deti by se meli radeji ucit, a ne ztracet cas s androhrackama

Malina Josef
Anonym
Malina Josef
Offline

Vážení.
Akce Plyšáci -bomba.Prostě kdo umí organizovat,ten umí.Dle informací Vašich pracovníků,ty
tisíce plyšáků v pražském skladu Vám budou platné asi jako mrtvému zimník. V případě,že
nelžete a opravdu je máte.
Nemusíte se trapně omlouvat.Jediná omluva je fialový plyšák-dlohé nohy a ruce.

kod-1292783409