Domů » Bleskovky » Plants vs. Zombies 3 míří na mobily. K dispozici už je testovací verze

Plants vs. Zombies 3 míří na mobily. K dispozici už je testovací verze

Společnost Electronic Arts dnes překvapila snad všechny fanoušky oblíbené série Plants vs. Zombies. Regulérní třetí pokračování se z čista jasna objevilo v rozpracované verzi v obchodě Google Play. V České republice bohužel zatím není pre-alpha dostupná, hráči z jiných zemí si mohou titul vyzkoušet už nyní, musejí však počítat s řadou chyb a nedodělků.

plants vs zombies

Přístup do testovací verze je omezený. Pokud máte možnost hru nainstalovat, učiňte tak co nejdříve. Informací o hře samotné není mnoho, musíme si vystačit s prostým popiskem na Google Play. Vývoj hry mají jako obvykle na starosti tvůrci ze studia Pop Cap. Vydavatel EA hráče nicméně varuje, že titul není dokončený a nereprezentuje tak finální produkt. Hlavním cílem má být zpětná vazba na soubojový systém.


Stará známá hratelnost

Lidé, kteří si hru mohli vyzkoušet, ji přirovnávají ke dvěma předchozím dílům. Na dění na bojišti dohlížíte přes portrétový režim. Jako obvykle zasazujete rozličné rostlinky, s jejichž pomocí se snažíte ubránit vaši zahradu před náporem armády groteskně vyhlížejících zombie. Novinkou by měl být systém vylepšení, která mají co dočinění s tacos (oblíbené jídlo Crazy Davea, jedné z hlavních postav série).

Bohužel, už nyní není těžké odhadnout, že půjde o free-to-play titul plný mikrotransakcí. Nezbývá než doufat, že je tvůrci nenastaví příliš agresivně.

Pokud si chcete hru vyzkoušet, na webu AppMirror.net si můžete stáhnout instalační APK soubor, nicméně mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí. Instalační APK soubor byl krátce k dispozici i na populárním serveru APKmirror.com, nicméně na žádost EA byl odstraněn.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sobotka O
Anonym
Sobotka O

Takovouhle radost článkem mi dlouho nikdo neudělala ??????díky!!

_qam_
Uživatel
_qam_

První PvZ jsem hrál na první generaci iPadu. Za 29 korun si s tím člověk užil poměrně dost a bylo to vcelku i zábavné. Kdo mohl čekat, jak se mobilní hraní vyvine… Ne, že bych občas neměl chuť si něco zahrát, ale ty pay to win modely jsou absolutně mimo mě a jak to vidím, tak hru ani neinstaluji

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Zkoušel jsem dnes tu testovací pre-alpha verzi. Zatím mi to přijde hodně podobné s 2. dílem, jen se trochu změnila grafika + je z toho dost cítit přechod na pay-to-win model (kvůli tomu také hra aktuálně vyžaduje neustále připojení k internetu, takže hraní v letadle nebude úplně reálné). No, uvidíme, jak na tom budou další testovací verze – PvZ je moje oblíbená série, tak snad jí trojka nezkazí reputaci.