TOPlist

Pixel Watch odhalují cenu a barevné varianty před oficiálním představením

google pixel watch 01

Chytré hodinky Pixel Watch má sice Google plně odhalit až 6. října, avšak řadu jsme se toho mohli díky Googlu samotnému i plejádě informátorů dozvědět v předstihu. K tomu, co již víme, server Pricebaba přidal informace o chystaných barvách, pravděpodobných specifikacích i ceně.

Pixel Watch 4
Podobu Google Pixel Watch známe už delší dobu

Hodinky se mají pyšnit kruhovým OLED panelem, čipsetem Samsung Exynos 9110, koprocesorem Cortex-M33, 1,5 nebo 2 GB RAM, 32GB vnitřní pamětí, baterií s kapacitou 300 mAh a pochopitelně operačním systémem Wear OS. Pokud jde o barvy, zmiňuje jmenovaný server varianty Chalk, Charcoal a Obsidian. Jak již názvy napovídají, žádných odvážných kreací se nedočkáme – v praxi se totiž jedná o bílou, šedou a černou.google pixel watch 01Nepřehlédněte

Výdrž hodinek Google Pixel Watch odhalena. Důvod k radosti to ale není

Cena se v případě LTE verze, která bude dostupná pro Spojené státy, nedrží příliš při zemi. Má činit 399 dolarů (cca 11 600 Kč s DPH), přičemž v Evropě by se měla prodávat varianta bez LTE za 250 až 350 eur (cca 7,5 tisíce až 10,5 tisíce Kč s DPH). Pro srovnání – hlavním soupeřem Pixel Watch budou chytré hodinky Galaxy Watch 5 od Samsungu, které na našem trhu začínají na částce 7 490 Kč.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku