TOPlist

Pixel 7 a 7 Pro: Google oznámil termín předobjednávek, samotný prodej se asi opozdí

Zařízení rodiny Google Pixel

Jak budou vypadat letošní Pixely, už delší dobu víme, avšak na jejich kompletní odhalení si budeme muset ještě dva týdny počkat. Jejich premiéra se uskuteční 6. října, což znamená, že je nejvyšší čas vypouštět do světa první upoutávky. Jednu takovou Google vypustil na svůj YouTube kanál Made By Google.

Video ukazuje lidi z celého světa, jimž byl poprvé ukázán Google Pixel 7. Ten je ve videu z nepochopitelných důvodů rozmazán, byť jej Google na konci jara odhalil v celé jeho kráse a na konci videa jej rovněž ukáže. Jednu novou informaci však tento krátký klip přeci jen odhaluje, a to termín zahájení předobjednávek – Google nebude na nic čekat a odstartuje předprodej ihned po premiéře, tedy 6. října.

Pixel 7 and Pixel 7 Pro

Horší to ale má být se samotnou dostupností. Dříve se spekulovalo, že se nové Pixely mají na pultech obchodů objevit týden poté, tedy 13. října, avšak podle několika nezávislých informátorů prý došlo k odkladu na 18. října. Hodinky Pixel Watch mají dokonce dorazit až 4. listopadu.Pixel 7 and Pixel 7 ProNepřehlédněte

Pixel 7 a 7 Pro jsou blíže uvedení. Prohlédněte si prototypy na novém videu

Kromě nových telefonů a hodinek má Google na své akci odhalit ještě několik produktů pro chytrou domácnost značky Nest, dočkat bychom se mohli i nového, levnějšího Chromecastu.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku