Pixel 6 kvůli chybám v aktualizaci dočasně přišel o dvě unikátní funkce

Google Pixel 6 recenze 1

Google Pixel 6 je nejen povedené referenční zařízení od giganta z Mountain View, ale také jedna z nejlepších vlajkových lodí současnosti. S tímto výsadním postavením se pojí také různé exkluzivní funkce, které si Google nechává pouze pro své prémiové modely.

Google Pixel 6 11
Google Pixel 6

Mezi ty patří funkce Hold for Me a Call Screen. První jmenovaná funkce usnadňuje volání různým institucím, u kterých musíte čekat na propojení s živým člověkem (například u operátorů). Během čekání na spojení Assistant ohlídá hovor za vás, a jakmile dojde k propojení, upozorní vás pomocí notifikace. Vy tak nemusíte čekat s telefonem u ucha, než se vás někdo ujme. Druhá funkce umožňuje s pomocí Assistanta zjistit, kdo a za jakým účelem vám volá, aniž byste museli hovor přijmout. Díky tomu se tak můžete vyhnout například marketingovým hovorům.Google Pixel 6 recenze 1Nepřehlédněte

Recenze Google Pixel 6: návrat mezi elitu

V rámci prosincové aktualizace bohužel dorazilo také několik chyb, kvůli kterým musel Google tyto funkce pro Pixel 6 a Pixel 6 Pro deaktivovat. Technologický gigant bohužel nevysvětlil, z jakých příčin musel obě funkce dočasně pozastavit a také neuveřejnil, kdy bude chyba napravena.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku