Domů » Bleskovky » Pixely 2 na nových renderech: stereo reproduktory a předělaný homescreen

Pixely 2 na nových renderech: stereo reproduktory a předělaný homescreen

Vydání nových telefonů od Googlu už je za rohem, plánováno je na 4. října tohoto roku. Jak je tradicí, s blížícím se datem vydání přibývají i všemožné úniky. Již jsme tak mohli spatřit kompletní specifikace obou modelů a nyní přibyl „poslední dílek skládačky“. Známý „leaker“ Evan Blass totiž na Twitteru detailně ukázal, jak budou obě novinky vypadat. Větší pozornost věnoval 6″ variantě Pixel 2 XL, kterou prezentoval hned na dvou samostatných snímcích.

Smartphone je na obrázku v jakémsi krytu, ale i tak můžeme poměrně snadno poznat, že nenabídne zcela bezrámečkový displej, jaký má například Samsung Galaxy S8 nebo iPhone X. Google místo toho zvolil rozumný kompromis malých okrajů, ale nevykousnutého displeje. Z obou stran tak nad obrazovkou zbylo dost místa pro umístění mřížek reproduktorů a mikrofonu.

Pravděpodobně tedy novinka vyráběná firmou LG nabídne dvojici stereo reproduktorů, ale je samozřejmě možné, že se jedná pouze o designový prvek a pod spodní mřížkou je ukrytý jen mikrofon.

Druhý zveřejněný obrázek už pak ukazuje telefon bez krytu a přímo z čelního pohledu. Můžeme tak dobře vidět proměněnou domovskou obrazovku, resp. Pixel Launcher. Nejvýraznějším prvkem je vyhledávací pole přesunuté zcela do spodní části obrazovky, kde je sice dobře dostupné, ale poněkud netradičně umístěné pod dokem nejpoužívanějších aplikací. Prostředí bude samozřejmě společné i pro menší Pixel 2.

Tip: Podrobné parametry Google Pixel 2 XL (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Poslední zveřejněný obrázek pak ukazuje Pixel 2 XL v černobílé variantě a menší verzi ve všech nabízených barvách. U Pixelu 2 si lze také povšimnout poměrně velkých rámečků, které bychom již od vlajkové lodi konce roku 2017 neočekávali.

Tip: Podrobné parametry Google Pixel 2 (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

Obrázky samozřejmě nejsou z oficiálních zdrojů, ale @evleaks zpravidla zveřejňuje pouze dobře ověřené informace a obrázky, takže se pravděpodobně koukáme na skutečnou podobu zařízení, která Google odhalí již pozítří.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. „nenabídne zcela bezrámečkový displej, jaký má například Samsung Galaxy S8 nebo iPhone X.“
    On má iPhone X bezrámečkový displej? Od kdy? Od té doby, co si tohle označení vymyslelo pár slepých novinářů?!

  2. Taky se Vám tak nelíbí ta zadní strana, stejně jako u původního Pixelu?
    Stále marně hledám mezi telefony s androidem náhradu za L950, co se kvality fotek týká, tak trochu doufám v tento Pixel 2

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).