Domů » Bleskovky » Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Všemožné problémy provázejí druhou generací Pixelů od Googlu již od jejich uvedení. V minulosti jsme už psali o problémech s vypalováním displeje, podivných zvucích způsobených NFC a dokonce se objevila i zpráva, že některé Pixely dorazily uživatelům bez operačního systému.

Aby toho nebylo málo, uživatelé hlásí další problém. U většího Pixelu 2 XL prý na doteky nereagují okraje displeje, registrován je pouze souvislý pohyb prstem, nikoliv jednotlivá tapnutí.

Chyba je naštěstí podle všeho jen softwarová a samotný displej je v pořádku. Komunitní manažer Googlu totiž již na fóru oznámil, že si jsou problému vědomi a opraví ho nadcházející OTA aktualizací. Nejde tak sice o nikterak závažný defekt, ale čím dál tím delší řada závad bohužel příliš nepřispívá k tvorbě dobrého jména vlajkových lodí Googlu.

iPhone X má vážný problém s displejem: zobrazuje zelenou linku odshora dolů

Problémy se ale nevyhýbají ani konkurenčnímu Applu, jehož prémiový iPhone X zase sužuje podivná zelená čára objevující se některým uživatelům přes celý displej.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
facepalm
Anonym
facepalm
Offline

Člověk si až říká, jestli to náhodou není nějaká masáž, protože tohle fakt nemůže být možný…

htcjirka
Uživatel
htcjirka
Offline

Je to mozný, neskutečný výsměch a kvalita hodná iPhone..

skylark
Anonym
skylark
Offline

Je to troll, nejlepší, co se pro něj může udělat je ignorovat ho.