Domů » Bleskovky » Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Všemožné problémy provázejí druhou generací Pixelů od Googlu již od jejich uvedení. V minulosti jsme už psali o problémech s vypalováním displeje, podivných zvucích způsobených NFC a dokonce se objevila i zpráva, že některé Pixely dorazily uživatelům bez operačního systému.

Aby toho nebylo málo, uživatelé hlásí další problém. U většího Pixelu 2 XL prý na doteky nereagují okraje displeje, registrován je pouze souvislý pohyb prstem, nikoliv jednotlivá tapnutí.

Pixel 2 XL - Touch screen dead spots near edge

Chyba je naštěstí podle všeho jen softwarová a samotný displej je v pořádku. Komunitní manažer Googlu totiž již na fóru oznámil, že si jsou problému vědomi a opraví ho nadcházející OTA aktualizací. Nejde tak sice o nikterak závažný defekt, ale čím dál tím delší řada závad bohužel příliš nepřispívá k tvorbě dobrého jména vlajkových lodí Googlu.

iPhone X má vážný problém s displejem: zobrazuje zelenou linku odshora dolů

Problémy se ale nevyhýbají ani konkurenčnímu Applu, jehož prémiový iPhone X zase sužuje podivná zelená čára objevující se některým uživatelům přes celý displej.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments