Domů » Bleskovky » Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Pixel 2 XL má další problém: okraje displeje nereagují na doteky

Všemožné problémy provázejí druhou generací Pixelů od Googlu již od jejich uvedení. V minulosti jsme už psali o problémech s vypalováním displeje, podivných zvucích způsobených NFC a dokonce se objevila i zpráva, že některé Pixely dorazily uživatelům bez operačního systému.

Aby toho nebylo málo, uživatelé hlásí další problém. U většího Pixelu 2 XL prý na doteky nereagují okraje displeje, registrován je pouze souvislý pohyb prstem, nikoliv jednotlivá tapnutí.

Pixel 2 XL - Touch screen dead spots near edge

Chyba je naštěstí podle všeho jen softwarová a samotný displej je v pořádku. Komunitní manažer Googlu totiž již na fóru oznámil, že si jsou problému vědomi a opraví ho nadcházející OTA aktualizací. Nejde tak sice o nikterak závažný defekt, ale čím dál tím delší řada závad bohužel příliš nepřispívá k tvorbě dobrého jména vlajkových lodí Googlu.

iPhone X má vážný problém s displejem: zobrazuje zelenou linku odshora dolů

Problémy se ale nevyhýbají ani konkurenčnímu Applu, jehož prémiový iPhone X zase sužuje podivná zelená čára objevující se některým uživatelům přes celý displej.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

14 komentářů

 1. Člověk si až říká, jestli to náhodou není nějaká masáž, protože tohle fakt nemůže být možný…

 2. Je to troll, nejlepší, co se pro něj může udělat je ignorovat ho.

 3. Jj, proto jsem psal kvalita hodná iPhone.Bohužel smutná realita.

 4. A do toho se udajne povedlo oblbnout FaceID, staci na dummy hlave vymodelovat nos, oci a pusu.

  • Což pro každého strašně jednoduché????

  • Řekl bych, že daleko jednodušší je někde získat otisk, než vytvořit kopii něčího obličeje. Podobných experimentů bude ještě mnoho, ale nic moc to nedokazuje…

  • Pomoci techto experimentu se postupne bude zjistovat, ktere casti obliceje a jakym zpusobem FaceID analyzuje. Tenhle experiment ukazuje, ze k oblbnuti FaceID nejsou potreba odenticka dvojcata, jak bylo prezentovano na keynote. Jasne, porad se jedna o, pro bezneho cloveka, dostatecny zpusob zabezpeceni, ale zrejme ne tak bezpecny, jak tvrdil Apple.

  • Otazkou je, zda-li je mozne zvysit stupen zabezpeceni SW updatem napr. na ukor cetlivosti na zmeny v obliceji.

  • Myslím si, že pointa bude v tom učení Face ID, kdy se to prostě vyvíjí s tím, jak často se to používá. Tím se bude zvyšovat přesnost atd. Uvidíme, do tohohle tolik zase nevidím.

 5. toto sa mi stalo po roku použivania na tom Lenove :D
  Vidim že google featuru patrične okopiroval.

  Tento rok je fakt rok failov.. :D

 6. Treba ist do Pixel 2 tam funguje vsetko ako ma.

  • Kdepak, ten ma take problemu jako máku.
   Pixel 2 : Pixel 2 Clicking Noises and High Pitch Sounds, WiFi Problems, Bluetooth Problems, Camera Problems, Audio Problems While Recording, Fingerprint Scanner Problems, Battery Life Problems, Overheating (or Hot), Notification LED Light Missing, Missing Text Messages Problem, Wet Speaker Problems

 7. Děláš jako by žádné jiné smartphony, včetně lumii nějaké ty problémy neměly…sám se v mobilech neodborné a bez náramků že, vrtáš, na fóru píšeš na co si dávat bacha a tady pouštím tyhle moudrá protože jsi prostě zakomplexovany nic víc nic míň.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).