Domů » Bleskovky » Parkování v Praze: Nová aplikace, se kterou snadno najdete místo pro své auto

Parkování v Praze: Nová aplikace, se kterou snadno najdete místo pro své auto

Vývojáři ze Stokkur Software vytvořili velice užitečnou aplikaci, která všem motoristům s parkováním nejen v centru Prahy. Jelikož byly během října rozšířeny zóny placeného stání, rozhodli se autoři naprogramovat pomocníka, který zobrazuje a zpřehledňuje typy zón a jejich tarify v průběhu celého dne.

parkovani_v_praze_aplikace

Kromě toho jsou v mapě zobrazeny také parkovací automaty, a rovněž i některá parkoviště (P+R) s informacemi o aktuálním naplnění jejich kapacit. V aplikaci je možné nastavit parkovací hodiny s upozorněním při vypršení nastaveného času. Jelikož se jedná o neoficiální aplikaci, placení je nutné provádět skrze automaty nebo skrze webovou aplikaci Virtuální parkovací hodiny.

Parkování v Praze
Cena: zdarma
Parkování v Praze
Cena: zdarma

Aplikace Parkování v Praze je zcela zdarma a vývojáři neustále pracují na jejím zlepšování (přidávání nových parkovišť, optimalizace…).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Vyzkouším, nešlo by to rozšířit na okresní a krajská města? To by bylo super.

  2. Jo, vlastně mě ještě napadá, že vlastně uživatelé W10M tuto aplikaci vůbec nepotřebují. To je taky oblíbená odpověď na absenci nějaké funkcionality (například přehrávání videa nebo audia z domácího NASu).

  3. Michal Rejzek

    Proc nefunguje aplikace na P?:

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).