Domů » Články » Papyrus Calendar a Facade plugin v českém jazyce !

Papyrus Calendar a Facade plugin v českém jazyce !

Papyrus CZPapyrus Calendar je perfektní náhradou klasického kalendáře v operačním systému Windows Mobile Smartphone edition a nabízí opravdu obrovské možnosti nastavení a spoustu užitečných funkcí, avšak program stále nebyl dostupný v naší mateřštině, což mohlo spoustě uživatelů vadit.

Nyní je už ale všechno jinak a pro Papyrus Calendar je dostupná česká lokalizace, kterou má na svědomí překladatelský guru Beecher a vy si tak díky němu můžete užívat programu v naší mateřštině. Zatím si můžete češtinu do Papyrusu dohrát pomocí přeložené dll knihovny, avšak v dalších verzích programu už bude čeština automaticky zakomponovaná.

Návod na instalaci češtiny do Papyrus Calendaru:
1) Nejprve si z našeho diskuzního fóra stáhněte lokalizační soubor.
2) Rozbalte jej a vyextrahovaný RcCzech.dll přesuňte do vašeho smartphonu do adresáře, kde máte Papyrus nainstalovaný
3) Vypněte Papyrus Calendar ve vašem zařízení a soubor RcCzech.dll přejmenujte na ActiveLang.dll
4) Spusťte znovu Papyrus – nyní by na vás už měl mluvit v naší mateřštině

Pokud nemáte Papyrus Calendar nainstalovaný, můžete si z naší Download sekce stáhnout jeho aktuální verzi 1.2.

Papyrus CZ 2


Facade CZDalší velmi oblíbenou aplikací je Facade plugin, který má na svědomí stejný výrobce, jako v případě Papyrusu – společnost SBSH Mobile Software a i pro Facade je konečně dostupná česká lokalizace, kterou opět připravil Beecher. V případě Facade pluginu už stihli pánové z SHBS zakomponovat češtinu do nové verze, avšak majitelé smartphonů s rozlišením displeje 176×220 narazí na problém při zobrazování českých znaků, proto je opět k dispozici aktualizovaná dll knihovna se kterou už se vše bude zobrazovat korektně i při tomto rozlišení.

Novou verzi Facade pluginu 1.10 CZ můžete stahovat z naší Download sekce. Aktualizovanou dll knihovnu naleznete v našem diskuzním fóru. Vyzkoušet můžete i modifikaci Facade Large.

1

Zdroj: czaxim.wordpress.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Edit: Bohužel lokalizační soubor pro Papyrus Calendar 1.2 způsobuje po nahrátí do zařízení zatuhnutí programu. Pro deaktivaci češtiny prosím vypněte Papyrus a poté dll soubor ActiveLang.dll smažte.
    V nejbližší době se snad objeví aktualizovaná verze jazykové knihovny, se kterou už bude vše v pořádku…

  2. Jiří Hálek

    funguje to pokud mas registrovanou verzi, ale i tak pokud vlezes do nastaveni tak to zamrzne…

  3. Přesně tak, pokud máš unreg. verzi Papyruse, pak ti to zatuhne hned při zadávání registrace, pokud ji maš registrovanou, tak to zatuhne při vkládání upomínky nebo při vstupu do Nastavení…
    Snad bude brzy hotové funkční DLLko (Beecher už to poslal do SBSH takže teď to vázne na nich)

  4. zatim pres veskou snahu beechera v SBSH asi usnuli na vavrinech, jelikoz stale nevydali opravene dllko pro papyruse, snad jiz brzy bude tedy vydany novy build papyruse s ceskou lokalizaci

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).