TOPlist

Papyrus Calendar a Facade plugin v českém jazyce !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Papyrus CZPapyrus Calendar je perfektní náhradou klasického kalendáře v operačním systému Windows Mobile Smartphone edition a nabízí opravdu obrovské možnosti nastavení a spoustu užitečných funkcí, avšak program stále nebyl dostupný v naší mateřštině, což mohlo spoustě uživatelů vadit.

Nyní je už ale všechno jinak a pro Papyrus Calendar je dostupná česká lokalizace, kterou má na svědomí překladatelský guru Beecher a vy si tak díky němu můžete užívat programu v naší mateřštině. Zatím si můžete češtinu do Papyrusu dohrát pomocí přeložené dll knihovny, avšak v dalších verzích programu už bude čeština automaticky zakomponovaná.

Návod na instalaci češtiny do Papyrus Calendaru:
1) Nejprve si z našeho diskuzního fóra stáhněte lokalizační soubor.
2) Rozbalte jej a vyextrahovaný RcCzech.dll přesuňte do vašeho smartphonu do adresáře, kde máte Papyrus nainstalovaný
3) Vypněte Papyrus Calendar ve vašem zařízení a soubor RcCzech.dll přejmenujte na ActiveLang.dll
4) Spusťte znovu Papyrus – nyní by na vás už měl mluvit v naší mateřštině

Pokud nemáte Papyrus Calendar nainstalovaný, můžete si z naší Download sekce stáhnout jeho aktuální verzi 1.2.

Papyrus CZ 2


Facade CZDalší velmi oblíbenou aplikací je Facade plugin, který má na svědomí stejný výrobce, jako v případě Papyrusu – společnost SBSH Mobile Software a i pro Facade je konečně dostupná česká lokalizace, kterou opět připravil Beecher. V případě Facade pluginu už stihli pánové z SHBS zakomponovat češtinu do nové verze, avšak majitelé smartphonů s rozlišením displeje 176×220 narazí na problém při zobrazování českých znaků, proto je opět k dispozici aktualizovaná dll knihovna se kterou už se vše bude zobrazovat korektně i při tomto rozlišení.

Novou verzi Facade pluginu 1.10 CZ můžete stahovat z naší Download sekce. Aktualizovanou dll knihovnu naleznete v našem diskuzním fóru. Vyzkoušet můžete i modifikaci Facade Large.

1

Zdroj: czaxim.wordpress.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku