Domů » Články » Papyrus Calendar 1.3 je venku s kompletní českou lokalizací

Papyrus Calendar 1.3 je venku s kompletní českou lokalizací

Tak jsme se konečně dočkali! Papyrus Calendar 1.3 pro smartphone telefony je venku, a hned s plnou českou lokalizací, o kterou se postaral Beecher. Kromě několika nových funkcí doznalo drobných změn i prostředí programu, výrobce dalé vylepšil podporu operačního systému Windows Mobile 5.0 a smartphonů s QVGA displeji. Nově je také možné (například u Motoroly Q, nebo u nás spíše se Samsungem i320), ovládat program pomocí hardwarové klávesnice, což značně usnadňuje a zrychluje práci s programem.

Demoverzi programu stahujte přímo z naší Download sekce. Pokud se vám Papyrus líbí, můžete si ho za 18$ koupit z oficiálních stránek výrobce.

Screenshoty z programu
1 2

3 4

Zdroj: CZ Dell Axim blog

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Kato (neregistrovaný)

  No teda – mame tady Papyrus lokalizovanej a screenshoty jsou oficialni a v anglictine… no teeda…

 2. beecher (neregistrovaný)

  Panove, mate ale smulu, ani jedno nepiju…
  Jinak, ne vzdy se da program prelozit pomoci Resource hackingu…

 3. M!rage (neregistrovaný)

  Tak mi to vsechno krasne vali v CZ a zadnej problem s tim nemam GOOD WORK ta verze pred tim kvuli ni jsem hodil foun malem z okna jak to porad mrzlo

 4. MS70 (neregistrovaný)

  Rád bych si zakoupil, ale při registraci to po mě chce ID. ALe nejsem si jistý je to IMei?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *