Domů » Bleskovky » Pantelligent: Chytrá pánev, se kterou se stane šéfkuchařem každý

Pantelligent: Chytrá pánev, se kterou se stane šéfkuchařem každý

Po bramborovém salátu se na Kickstarteru objevil další kulinářský projekt, tentokrát už ale s vyššími ambicemi a i o něco originálnějším nápadem. Ve zkratce se jedná o pánev, která dokáže přenášet data o její teplotě do vašeho telefonu a vy na základě toho budete schopni uvařit téměř cokoliv. Tvůrci se však nespokojili pouze s tímto využitím a dočkáme se tak několika vychytávek na víc.

Ty jsou nejlépe popsané ve videu výše, za zmínku stojí aplikace, která s pánví přichází. Ta vám totiž nabídne recepty a bude vás například upozorňovat, kdy máte obrátit maso. Projekt se setkal s velkým úspěchem, zbývá totiž více jak měsíc do vypršení lhůty a cílová částka již byla překonána. Pokud byste chtěli vlastní chytrou pánev, od 199 USD (cca 4 400 Kč) si ji můžete pořídit formou sponzorování na Kickstarteru.

Jakub Palata

Diskuze k článku

  1. Nápad pěkný…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).