Sledujte nás na YouTube

Pantelligent: Chytrá pánev, se kterou se stane šéfkuchařem každý

Po bramborovém salátu se na Kickstarteru objevil další kulinářský projekt, tentokrát už ale s vyššími ambicemi a i o něco originálnějším nápadem. Ve zkratce se jedná o pánev, která dokáže přenášet data o její teplotě do vašeho telefonu a vy na základě toho budete schopni uvařit téměř cokoliv. Tvůrci se však nespokojili pouze s tímto využitím a dočkáme se tak několika vychytávek na víc.

Ty jsou nejlépe popsané ve videu výše, za zmínku stojí aplikace, která s pánví přichází. Ta vám totiž nabídne recepty a bude vás například upozorňovat, kdy máte obrátit maso. Projekt se setkal s velkým úspěchem, zbývá totiž více jak měsíc do vypršení lhůty a cílová částka již byla překonána. Pokud byste chtěli vlastní chytrou pánev, od 199 USD (cca 4 400 Kč) si ji můžete pořídit formou sponzorování na Kickstarteru.

Jakub Palata

Jeden komentář

  1. Royce (neregistrovaný)

    Nápad pěkný…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *