TOPlist

Pantech PC-8200N: Nový véčkový smartphone

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Pantech SmartphoneDruhý největší korejský výrobce mobilních telefonů – společnost Pantech se chystá vstoupit do světa Windows Mobile se svým novým smartphonem označeným jako PC-8200N. Federální komunikační komise (FCC USA) schválila toto zařízení pro provoz v USA, kde jej nabídne svým zákazníkům operátor Verizon Wireless.

Pantech PC-8200N je smartphone véčkové konstrukce, který běží na operačním systému Windows Mobile 5.0 smartphone edition. Pravděpodobně nabídne kvalitní displej s QVGA (240×320) rozlišením, na internetu také kolují informace, že bude mít i Wi-Fi, avšak to zatím nebylo potvrzeno. S okolím se ale bude možné spojit i přes Bluetooth rozhraní. Tento smartphone dále nabídne 1.3Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou, data je možné ukládat na paměťové karty typu miniSD.

Mlhavé jsou i informace ohledně podporovaných sítí, Pantech pravděpodobně nebude podporovat klasické GSM sítě a proto bude v našich luzích a hájích nepoužitelný. Další informace nebyly zatím zveřejněny.

Fotografie:
1 2

Zdroj: PhoneArena

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku