Ovládejte svůj telefon nebo tablet gesty. Na Kickstarter zamířil futuristický gadget Bixi

Na serveru Kickstarter se objevil nový gadget, který autoři nazývají Bixi. Jedná se o malé a přenosné zařízení, které je připraveno naslouchat vašim povelům, respektive gestům. Vyznačovat se má zvýšenou odolností proti vlhkosti, jednoduchým ovládáním, pevnou konstrukcí a dlouhou výdrží na baterii.

Zařízení si rozumí se systémy Android a iOS (včetně Apple TV) a je kompatibilní i s populárními kamerami GoPro. V praxi Bixi funguje tak, že jej bezdrátově propojíte s tabletem nebo telefonem a následně můžete své chytré zařízení ovládat celou řadou gest – od ovládání hlasitosti, přes scrollování stránek, po ovládání hudby či prezentace.

16d4a8e797748cba90c9940889a17f39_original

Tvůrci zařízení vsadili na Kickstarter a už po několika hodinách se jim podařilo projekt zafinancovat. Bixi si můžete předobjednat za cenu 69 dolarů (přibližně 1 650 Kč). Později se bude nový gadget prodávat za 79 dolarů (cca 1 900 Kč) a zákazníci by jej měli obdržet příští rok v březnu. Jak zařízení funguje můžete vidět na přiloženém videu.

https://www.youtube.com/watch?v=g6l5PyE6yVQ

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Jeden komentář

  1. Ondrej (neregistrovaný)

    nic moc….jen další věcička která delá život pohodlnější a nás línější a více závislé na elektronice

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel