Otravuje vás funkce Můj den na Messengeru? Vyzkoušejte jeho odlehčenou verzi

Aplikace Messenger za poslední měsíce narostla do obludných rozměrů, nabalila na sebe spoustu funkcí (například 24hodinové příběhy v rámci funkce Můj den), a z jednouchého prográmku pro chatování se stal kolos plný, příběhů, botů, nálepek a kdovíčeho ještě. Pokud vám chybí staré dobré časy s jednoduchým kecálkem, máme pro vás dobrou zprávu.

Facebook globálně uvolnil aplikaci Messenger Lite, která byla od konce loňského roku dostupná pro uživatele rozvojových zemí se slabšími smartphony a pomalým internetem. Messenger Lite umí v podstatě posílat pouze textové zprávy a obrázky, díky tomu se instalace vešla do 10 MB a rozjedete ji i na pomalejších telefonech se stařičkým Androidem 2.3. Mesenger Lite pro Android si můžete stáhnout z odkazu níže. Verze pro iOS bohužel neexistuje.

Messenger Lite
Cena: zdarma
Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku