Domů » Bleskovky » Otec populárního CyanogenModu opouští Samsung

Otec populárního CyanogenModu opouští Samsung

Příznivci rootování, zkoušení různých ROM a pokročilých hrátek s Androidem obecně jistě velmi dobře znají jméno Steve Kondik. On je člověk, který začal tvořit CyanogenMod, jednu z nejpopulárnějších ROM na telefony s Androidem, která dnes existuje.

 

Steve opustil svůj projekt v srpnu 2011, kdy odešel pracovat pro Samsung. Od té doby nikdy neoznámil, co vlastně pro korejského giganta dělal, ale právě teď informoval na svém profilu na Google+, že firmu opouští. Důvody svého odchodu blíže nespecifikoval. Nabídl jen běžné oznámení, že se chystá zkusit něco nového a bude to představeno za několik měsíců. Ve svém dalším příspěvku se trochu pustil do kritiky uživatelského rozhraní TouchWiz, které považuje za zaostalé oproti HW. 

David Podzimek

5 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  To má pravdu…TW se vyvýjel dobře, ale u S4 sem čekal posun dopředu…

  • Popravdě nemůžu s TW souhlasit … Přišlo mi to primitivní, málo přizpůsobitelné, nepraktické prostředí … Ale Samsung jsem měl v ruce pouze chvíli (s TW) – teď jedu právě na CM a s Trebuchetem se to srovnávat nedá ;)

 2. W8 (neregistrovaný)

  už aj on pochopil čo je to za firmu

  • Dr. foot (neregistrovaný)

   Stejná jako všechny jen úspěšná :)

  • W8 (neregistrovaný)

   :D

   ked robili s ním to čo s ínými zamestnancami a so zákazníkmi tak verím ,že tam nemal chuť ostať

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).