Domů » Články » Orange SPV C550: Hard reset

Orange SPV C550: Hard reset

Pokud váš SPV C550 nefunguje tak jak má a vy ještě nechcete dát telefon do servisu, je zde Master reset, který obnoví tovární nastavení telefonu. Master reset (u MPx200 to byl Hard reset, jedná se však o to samé) ve vašem telefonu smaže veškerá data včetně nainstalovaných aplikací a her. Master reset dokáže vyřešit spoustu problémů, které s telefonem mohou nastat. Master reset provádíte na vlastní riziko.

Stačí vypnout telefon a poté stisknout a držet obě dvě ,,Softkey,, klávesy. Stále je držte a zmáčkněte k tomu ještě PowerButton (na cca 1-2 vteřiny), na displeji se vám objeví hláška ,,Press 0 to reset to defaults – any other key to boot normally,,. Stačí tedy stisknout klávesu 0 a dojde k Master resetu. Proces může trvat několik minut, poté se telefon sám nastartuje.¨

 

Softkeys

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Zde jeste prikladam link na videonavod (flash)
    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).